התקשרו עכשיו ואבוא לעזור
דף הבית   »   שיפוץ אמבטיה בתל אביב

שיפוץ אמבטיה בתל אביב

אחד מהשינויים הגדולים ביותר בבריאות הציבור בעולם המודרני, נובע משיפור בתנאי ההיגיינה. אמנם, התפתחויות המדע והרפואה תרמו רבות להארכת תוחלת החיים ואיכותם, אך רבים סוברים כי השיפור בניקיון תרם תרומה חשובה לא פחות. לכן, חדר הרחצה הוא חלק חשוב ביותר בכל בית מגורים. הוא למעשה שומר את החיידקים והמזהמים השונים שאנו צוברים במהלך היום מחוץ לבית, ושומר עלינו נקיים ובריאים. מעבר לחשיבותו הפונקציונלית לפינוי הפסולת הגופנית שלנו, חדר הרחצה צריך גם להיות מעוצב ונעים לשימוש. עיצוב חדר הרחצה עבר שינויים גדולים בשנים האחרונות. בעבר, מטרת עיצוב וסידור החדר הייתה שימושית בלבד. האמבטיות והשירותים בהם נעשה שימוש היו בצורות אחידות ועל פי סטנדרט אחיד בכל הארץ. האריחים היו פשוטים ולבנים, והברזים אחידים. כיום, בעיצוב פנים של כל דירה חדשה בתל אביב מושם דגש רב על עיצוב חדר אמבטיה מודרני, בעל קווי עיצוב זורמים המושכים את העין ומשפרים את חווית השימוש.

חידוש אמבטיה

מעוניינים לחדש את האמבטיה? הינה כמה מהאפשרויות העומדות לרשותכם.

 

מהן הדרכים המומלצות לשדרוג מבנה אמבטיה בתל אביב

מאחר ולרובנו אין את היכולת לעבור לדירה חדשה, ניתן לעשות מספר צעדים פשוטים כדי לשפר חדר הרחצה הביתי שלנו. שיפוץ אמבטיה הוא אחת האפשרויות הנוחות ביותר, מאחר והאמבטיה תופסת בו מרחב גדול ושיפוץ שלה מבטיח תוצאות אסטטיות מידיות לשם כך כמובן תצטרכו להעזר באינטסטלטור מקצועי. הדרכים המומלצות לשיפוץ אמבטיה בתל אביב כוללות:

  • צביעה חיצונית: האמבטיה צוברת לאורך השנים מפגעים רבים. מאחר ורוב הדירות בתל אביב מניבות שכר דירה גבוה לבעליהן, התמריץ לשיפוץ לא מספיק גדול בשביל לדרוש פעולה מידית. לכן, האמבטיות בחלק מהדירות בתל אביב צוברות שכבות של עובש, זוהמה, ופגעי צבע שונים. פעמים רבות, במידה ומסירי העובש או האבנית הקיימים בשוק לא מספקים את הסחורה, או שהצבע מתקלף, ניתן בהחלט להחליט על צביעה מחדש של האמבטיה. הצביעה צריכה להתבצע בצורה מקצועית, על ידי בעל מקצוע מנוסה.
  • שדרוג ברזי המים: מעבר לצבע של האמבטיה, שיפוץ אמבטיה בתל אביב יכול בהחלט לכלול את שדרוג ברזי המים. באופנה בתחום השתנתה רבות בשנים האחרונות, ומברזי סיבוב אשר היו נפוצים לפני שנים רבות, כיום העיצוב המודרני כולל ברזי הרמה ממתכת. שדרוג ברזי המים יבטיח מראה טוב יותר לחדר הרחצה כולו, כמו גם חווית שימוש נוחה יותר באמבטיה.
  • החלפת כלל האמבטיה: באמבטיות ותיקות, כל השדרוגים הקטנים שניתן לעשות כדי לשפר את עיצובן לא יחזיקו זמן רב. במקרים אלו, החלפת כלל האמבטיה היא הפתרון הטוב ביותר. מדובר בפתרון שנראה רדיקלי, אך בעל מקצוע מנוסה יוכל לבצע את ההחלפה במהירות ויעילות. חשוב לזכור כי לעיתים באמבטיות ישנות קיימים סדקים ותקלות סמויים מן העין, כמו נזילה במערכת הביוב התחתית. שיפוץ חדר אמבטיה בתל אביב תוך החלפת כלל האמבטיה הוא לכן חשוב עיצובית, כמו גם מעשית.

 

יש לבחור רק בבעל מקצוע בעל ניסיון בתחום

זכרו כי כל העבודות בחדר הרחצה צריכות להיעשות על ידי בעל מקצוע בעל ניסיון בתחום. במידה ובחרתם בשיפוץ האמבטיה שלכם, ערך הדירה כולה יכול לעלות בהתאם. חשוב לזכור זאת בעת בחירת מבצע השיפוץ, מאחר ופעמים רבות הרתיעה מהמחיר הגבוה איננה רציונלית, ועשויה לפגוע באיכות העבודה. בעל מקצוע חסר ניסיון או רשלן יכול לייצר פגיעה מהותית בצנרת הביוב בחדר הרחצה, ולגרור את סיום העבודות זמן רב. עיכוב זה יעלה את מחיר השיפוץ אל מעבר לתכנון הראשוני. לכן, בחרו רק בבעל מקצוע מיומן לשיפוץ אמבטיה בתל אביב.

כדאי לקרוא גם על יצאת צדיק אינסטלטור בתל אביב

התקשרו עכשיו ואבוא לעזור