התקשרו עכשיו ואבוא לעזור
דף הבית   »   איך תדעו שאת זקוקים לאינסטלטור מומחה?

איך תדעו שאת זקוקים לאינסטלטור מומחה?

כשם שהגוף שלנו מראה סימני מצוקה המתבטאים בכאבי ראש, כאבי גרון או דלקת בחניכיים ומכריחים אותנו לפנות לרופא המתאים, כך גם מערכת המים והביוב יכולות להראות סימנים שמשהו לא בסדר. כאשר אתם חשים בחוסר נוחות בבניין המגורים או מסביבו, עליכם לפנות ללא דיחוי לאינסטלטור המצוי בסביבתכם. אם אתם גרים באזור המרכז, למשל, חשוב להזמין אינסטלטור בתל אביב.

אינסטלטור מומחה

סימן שיש להזמין אינסטלטור בתל אביב

אלה כמה מבין הסימנים הנפוצים לצורך הדחוף לפנות לאינסטלטור:

  • עובש על הקירות – עובש על קיר מתבטא בהופעת סימנים שחורים-ירוקים על הקירות. סימנים אלה פוגעים לא רק במראה האסתטי של הבית, אלא גם בבריאותם של הדיירים. כתמים אלה הם למעשה הצטברות של חיידקים המזיקים לגוף האדם הנוצרים בעקבות תקלה בצנרת. כדי לתקן את הדליפה יש צורך לקרוא לאינסטלטור אשר מסוגל לאבחן את מיקום הדליפה בקלות באמצעות מכשירים משוכללים כמו מצלמה תרמית, מערכת אקוסטית או גז ידידותי לסביבה.
  • ריח של ריקבון – ריח בלתי נעים המתפשט בקירות הבית פוגע לא רק באיכות החיים של הדיירים, אלא גם מזיק לבריאות. בדומה לעובש הנראה על הקירות, גם ריח הריקבון הוא סימן לדליפת צנרת, והוא מחייב הסתכלות של איש מקצוע.
  • ריח חריף שעולה מן הביוב – לא נעים לפתוח את החלון בתחילתו של בוקר נפלא כדי לנשוף אוויר צח ורענן, ולנשום במקומו את ריח הביוב העולה על גדותיו. ריח רע מהביוב הוא אחד הסימנים הבולטים לחסימה של הביוב, המחייבים את עזרתו של האינסטלטור המקצועי. כדי לפתוח חסימות ביוב יכול אינסטלטור בתל אביב להגיע עם משאית לשאיבת ביוב הנקראת ביובית ולשאוב את כל השאריות האורגניות החוסמות את הביוב.
  • סתימות באמבטיה – אם אינכם מצליחים להתגבר באופן עצמאי על סתימות באמבטיה, אם ניסיתם לנקות את חור הניקוז משערות ועדיין מים מזוהמים עולים מתוכו, סימן שיש בעיה בביוב ונוצר צורך דחוף לפתוח אותו.
  • בעיה בניאגרה – כשאתם מגלים כי אינכם מצליחים להוריד את המים בשירותים וכשבדקתם כי אין הפסקת מים, יש לפנות לאינסטלטור מקצועי. האינסטלטור יוכל לבחון אם הבעיה היא בניאגרה עצמה, בצנרת שהתפוצצה או במערכת הביוב שנסתמה.

לבחור אינסטלטור אמין

מציאת אינסטלטור בתל אביב היא אינה דבר של מה בכך. אם אתם רוצים לוודא כי בבעיה שלכם מטפלים מקצוענים, עליכם לבצע תחקיר יסודי לגבי האינסטלטור שאתם מזמינים. חפשו ברשת האינטרנט אינסטלטורים מומלצים והתרשמו מתגובות הגולשים. אם אפשר, שאלו בני משפחה וחברים לגבי אינסטלטור מקצועי ואמין שהם מכירים. לפעמים דווקא השמועות מפה לאוזן הן השמועות המועילות במקרה זה.

תושבי רמת גן? הזמינו עכשיו אינסטלטור ברמת גן לטיפול בכל סוגי עבודות האינסטלציה.

התקשרו עכשיו ואבוא לעזור