התקשרו עכשיו ואבוא לעזור
דף הבית   »   אינסטלטור 24 שעות

אינסטלטור 24 שעות

אינסטלטור טוב הוא כמו רופא טוב שזמין לכם בשיחת טלפון. למה? ברוב המקרים שצריך אינסטלטור 24 מדובר בנזילה או הצפה או במקרה של פיצוץ בצינור של בניין או בסתימה בקיו ביוב של בניין. לפעמים זה לא נשלט על ידך מכיוון שאתה מקבל מים משימוש של דיירים מעליך. אתה יכול לא להיות בבית והשכנים משתמשים וזה מגיע אליך וזה מציף לך את הבית כי אין גישה למים להגיע למטה עם הצינור סתום או במידה והצינור התפוצץ ואין לך שליטה, הרבה פעמים הרזים שנועלים את המים של הדירה לא תקינים והידית לא זזה היא מלאה באבנית מכיוון שלא משתמשים בה באופן קבוע ואז האינסטלטור צריך לדעת מהיכן לסגור את השיבר.

אינסטלטור 24

דגשים לבחירת אינסטלטור 24 מושלם

 • לתת זמינות ושירות מידיים.
 • בחירת אינסטלטור אמין ומקצועי.
 • מחיר הוגן.

אם יש לכם את כל אלה עליתם על אינסטלטור יצאת צדיק שנותן שירות 24 שעות ביממה.

הצילו! הברז מטפטף ב-12 בלילה… אוי ואבוי! הכיור נסתם ביום שישי בצהריים ושום פומפה לא עוזרת… תקלות אינסטלציה, מטבען, נוטות להתגלות ולהפריע לשגרת החיים שלכם בכל יום ובכל שעה. לצערנו, הן לא דופקות בדלת בנימוס ומבקשות להיכנס בדיוק בזמן בו תוכלו להתרווח בנחת ולחכות לאינסטלטור שיופיע אחרי 3 ימים. בעיות צנרת מופיעות עקב עומס, פיצוץ או תקלה בצינורות, במאגרים ובמכשירי המים בבית. התוצאה דורשת תיקון מיידי כדי למנוע את התפתחות הבעיה לחמורה עוד יותר – ולאפשר לכם להמשיך את שגרת החיים הנורמלית בה שירותים, כביסה וברזים תקינים אינם דברים שסובלים דיחוי.

 

אינסטלטור 24/7 צריך לעמוד בלוח זמנים צפוף

אבל האינסטלטורים, כמו שאר בעלי המקצוע שמגיעים עד הבית, נוטים להיות עמוסים במיוחד – ולסדר לעצמם שגרה צפופה בה הם קובעים את הביקור בביתכם למועד רחוק ולא תמיד מצליחים לעמוד בלוח הזמנים המובטח. אתם יושבים על קוצים: הזמנתם אינסטלטור, הוא יכול להגיע רק בין 9 ל-12 בבוקר, לקחתם חופש מהעבודה כדי להיות בבית, אתם חייבים לאסוף את הילדה מהגן בדיוק ב-13:00, בינתיים אי אפשר לבשל ארוחת צהריים כי הברז במטבח מוצף, ובקיצור – חייבים אינסטלטור במיידי, בדחיפות, בבהילות! האינסטלטור הנחמד מלא בכוונות טובות, אבל מה לעשות – לא מצליח לקיים את ההבטחה, ובמקום להגיע ב-10:00 הוא מופיע באחת וחצי, אחרי שכבר יצאתם לגן, או במקרה הגרוע לא מופיע בכלל.

 

איך להימנע מהצורך להזמין אינסטלטור חירום

כדי להימנע ממצב כזה וכדי שלא תמצאו את עצמכם ללא המשאב החשוב ביותר – מים נקיים (ושירותים פועלים) – כדאי להקפיד על כמה כללים בסיסיים בהזמנת אינסטלטור:

 • הזמינו אינסטלטור במסגרת שירות "24 שעות". אינסטלטור 24 שעות מיועד בדיוק למקרים הללו, בהם אתם חייבים תיקון אינסטלציה דחוף מהיום להיום, גם בזמנים מאוד לא נוחים. בניגוד לשירות אינסטלציה רגיל (בו האינסטלטור מכניס אתכם ליומן הצפוף שלו, ולכו תדעו מתי הוא יתפנה) בשירות אינסטלטור 24 שעות המטרה היא לספק לכם את התיקון באופן מיידי. כדי לבצע זאת, פעמים רבות מדובר בקבוצה של אינסטלטורים שפועלים יחד, וכך לכל קריאה משובץ בעל מקצוע שיכול להגיע בזמן המהיר ביותר לביתכם. לעתים מדובר באינסטלטור יחיד שבוחר להתמקד באזור גיאוגרפי מסוים, וכך הוא יכול להגיע במהירות ולתקן את הבעיה. בכל מקרה, ההתחייבות לשירות של 24 שעות תיתן לכם טווח מוגדר בו ידאגו לטפל בבעיה.
 • בדקו מראש שהאינסטלטור אכן עומד בדיבורו. איך עושים את זה? "חופרים" קצת בהמלצות שהתפרסמו על בעל המקצוע. בעידן האינטרנט הכל פתוח לציבור: מצאו את ההמלצות בדף הפייסבוק של האינסטלטור, גגלו את שמו או בדקו את הפרופיל שלו באתר דירוג בעלי מקצוע. קראו את הביקורות החיוביות עליו ונסו להבין אם השבחים ניתנו במיוחד על עמידתו בלוח הזמנים. אם קיימות ביקורות שליליות על עבודתו בדקו מה כתוב בהן. אל תתביישו לבקש מהאינסטלטור עצמו הפנייה להמלצות או טלפון של לקוח קודם.
 • כאשר מדובר בשעות חריגות, בימי שישי או בחגים, ודאו במהלך שיחת הטלפון הראשונה עם האינסטלטור שהוא יכול להגיע במיידי למרות שעכשיו כבר עשר בלילה או ערב פסח. לרוב שירות 24 שעות יכלול הגעה בכל מצב, אבל כדאי לברר זאת מראש ולהציב טווח שעות מוגדר שיקל עליכם להמתין לתיקון.

 

הזמנתם אינסטלטור 24 לטיפול במקרה החירום? אפשר לנשום לרווחה? יופי. בינתיים, קבלו כמה טיפים שכדאי לבצע בשגרה כדי לשמור על הצנרת:

 

 1. אל תתעלמו מסימנים מקדימים. בעיות צנרת רבות ניתן לתפוס כשהן עוד "בחיתולים" וטיפול מוקדם בהן יעלה הרבה פחות, יחסוך נזקים גדולים לבית וימנע מכם מקרי חירום שיתפרצו בדיוק בזמן הלא נכון. אחר אילו סימנים כדאי לעקוב? עובש שצץ פתאום בנקודת מסוימת בקיר ומעיד על רטיבות, התפוררות של הקיר או של הטיח, ירידה בלחץ המים של הבית או של ברז מסוים וחשבון מים גבוה מהרגיל. אינסטלטור מקצועי יצליח לאתר את הבעיה לפי סימנים כאלו ויחסוך לכם הרבה בלגן עתידי.
 2. זו לא העבודה הכי נעימה בעולם, אנחנו יודעים – אבל אם אפשר, נסו לנקות את כוסית הסיפון שנמצאת מתחת לכיור מדי כמה שבועות. זה לא מסובך: הציבו דלי מתחתיה, הבריגו אותה החוצה ותנו ללכלוך ליפול החוצה לדלי. חפרו קצת בפנים עם מוט או מברג, החזירו את הכיסוי למקום וקבלו זרם מים חלק וצנרת שתחזיק מעמד לזמן ארוך יותר.
 3. אל תוותרו על מסננים בפתחי הניקוז של האמבטיה והכיור. תנו להם לאסוף את השערות, שאריות האוכל והלכלוך שמצטבר, וזרקו אותו לפח באופן קבוע. כך תבטיחו זרימת מים חלקה.
 4. שפכו שמן לשקית ולפח במקום לזרוק אותו לצנרת. ממש כמו בגוף האדם, שומן עודף מצטבר על דפנות הצינורות ויוצר סתימות בטווח הארוך.
 5. התגלתה בעיה בצנרת? סגרו את ברז המים הראשי של הבית עד שהאינסטלטור יגיע, כדי למנוע נזק מצטבר. יחד עם זאת, אל תדחו קריאה לאינסטלטור ברגע שנראה לכם שקיימת בעיה.

 

בהצלחה בפתרון הבעיה – האינסטלטורים האמינים שלנו עומדים לשירותכם!

התקשרו עכשיו ואבוא לעזור