שירותי אינסטלציה בתל אביב והסביבה

אנחנו מעניקים ברמה הגבוהה ביותר שירותי אינסטלציה בתל אביב מכל הסוגים תחת קורת גג אחת. החל מהבעיות הפשוטות ביותר שיש בכל בית כמו למשל פתיחת סתימות באמבטיות, בכיורים, בצינורות, בביוב ובשירותים. ועד לבעיות המורכבות ביותר כמו לדוגמא תיקון והחלפת ניאגרות, החלפת ברזים, תיקון והתקנה של דודי שמש ועוד מגוון רחב של שירותי אינסטלציה, הכל במקום אחד אמין ומקצועי שיתן לכם שירות ללא תחרות במגוון רחב של תחומים.


שירותי אינסטלציה בתל אביב

אם הברז מטפטף או שיש סתימה, אם יש נזילה או שצריכים להחליף מקלחת, זה הזמן להזמין אינסטלטור. אם אתם מחפשים שירותי אינסטלטור בתל אביב והסביבה זה הזמן לבחור איש מקצוע אמין ומיומן. לכל תקלה, לכל בעיה, לביצוע שיפוצים במקלחת או טיפול בסתימות, הגברת לחץ מים ומגוון שיפורים או תיקונים נוספים.

 

שירותי אינסטלטור בתל אביב מכל הסוגים

תושבי תל אביב והסביבה מכירים היטב את המבנים הישנים, היפים אך הלא משופצים. ברבים מהבתים וברבות מהדירות, הצנרת כבר מיושנת והתקלות מגיעות. כאשר מזמינים איש מקצועי מנוסה, אפשר לשפר את איכות החיים. אפשר אחת ולתמיד ליהנות מצנרת תקינה, ברזים תקינים, חדר רחצה משופץ שנראה ממש כמו חדש.

 

שירותי אינסטלציה מובילים בתל אביב

זה הזמן להכיר את שירותי האינסטלציה המובילים:

  • תיקון פיצוץ בצינורפיצוץ בצנרת המים מתרחש בעיקר כאשר הצנרת ישנה ובלתי מתוחזקת. כאשר דבר כזה קורה, אין מנוס ולבצע תיקון רציני ויסודי. התיקון מצריך הרמה של מרצפות, זיהוי המקום המדויק של הפיצוץ ואז החלפת המקטע. לפני שמתקנים את הריצוף, יש להמתין עד שהאזור יתייבש לחלוטין.

 

  • שיפוץ אמבטיהשיפוץ אמבטיה במובן הצר של המילה מבצעים כאשר רוצים להחליף אך ורק את האמבטיה או כאשר רוצים להתקין מקלחון במקום אמבטיה. אפשר לבצע גם שיפוץ יותר יסודי. הוא אמנם יותר יקר אבל יש בו לא מעט יתרונות.

 

  • שיפוץ חדר אמבטיה מא' ועד ת' – שיפוץ כזה אפשר לבצע כאשר מגיעים למסקנה כי חדר האמבטיה נראה מיושן ורוצים להקנות לו מראה חדש. כאשר בוחרים בצעד כזה, מומלץ לא לוותר גם על החלפת הצנרת במלואה. לאחר החלפת צנרת ישנה בחדשה אפשר למקם את הריצוף המרהיב שבו בחרתם. בשיפוץ כזה אפשר להתקין גם אסלות חדישות, כדוגמת אסלות מרחפות.

 

  • תיקון דודי שמש וחשמל – אם התעוררתם בבוקר, נכנסתם למקלחת ולא הגיעו המים החמים, יתכן שצריך להזמין תיקון. אם בדקתם וראיתם שהדוד החשמלי דלק ואם ברור לכם שאף אחר לא גמר לפניכם את המים החמים, צריך להזמין אינסטלטור. תיקון של דודי שמש ודודי חשמל חייב להתבצע בזהירות ובמקצועיות. העיסוק במים ובמנגנון חשמלי זה לא עניין לחובבים.

 

  • החלפת גוף חימום בדוד – לא תמיד התקלה בדוד מחייבת החלפה מלאה של קולט שמש או החלפה של הדוד בשלימותו. תיקון מאוד מקובל ויחסית לא יקר כולל החלפה של גוף חימום בלבד. רצוי כמובן לוודא שהדוד עצמו במצב תקין וטוב.

 

  • פתיחת סתימות – שירותי אינסטלציה בתל אביב והסביבה שהינם מאוד נפוצים מתרחשים כאשר מגלים שהמים פשוט לא יורדים. זה יכול להתרחש בכיור שבחדר הרחצה. זה יכול להתרחש במטבח. זה לפעמים קורה בשירותים או אפילו בצנרת של מכונת הכביסה או המדיח, שגורמים לנזילות.

 

  • פתיחת סתימות ביוב – כאשר הסתימה בצנרת מתרחשת בצנרת הביוב, מופיעים ריחות רעים ומטרידים. זו לא רק בעיה של ריח אלא בעיה תברואתית. בנושא זה אין מקום לשהיות. יש להזמין בהקדם איש מקצועי, לפתיחת סתימות באמצעים מקצועיים.

 

  • איתור נזילות מים – לפעמים מתעורר חשד לכך כי יש נזילה, אך לא ממש ברור מה מקורה. שירותי אינסטלציה בתל אביב והסביבה יכולים לכלול שימוש במצלמות מיוחדות לאיתור נזילות. רק לאחר הפעלת המצלמה התרמית ניתן לבצע את התיקון, תוך מינימום פגיעה בריצוף וללא קידוח מיותר בקירות.

 

  • החלפת צנרת מים ביתית – הפתרון הטוב ביותר לצנרת ישנה, מתפוררת, הינו החלפה של הצנרת. זהו הפתרון שניתן לשלבו עם שיפוץ של מקלחת ומטבח או עם שיפוץ כולל בכל הבית. מקובל לאחר מכן להתקין ריצוף חדש ומרהיב.