שירותי אינסטלציה בתל אביב והסביבה

אנחנו מעניקים ברמה הגבוהה ביותר שירותי אינסטלציה בתל אביב מכל הסוגים תחת קורת גג אחת. החל מהבעיות הפשוטות ביותר שיש בכל בית כמו למשל פתיחת סתימות באמבטיות, בכיורים, בצינורות, בביוב ובשירותים. ועד לבעיות המורכבות ביותר כמו לדוגמא תיקון והחלפת ניאגרות, החלפת ברזים, תיקון והתקנה של דודי שמש ועוד מגוון רחב של שירותי אינסטלציה, הכל במקום אחד אמין ומקצועי שיתן לכם שירות ללא תחרות במגוון רחב של תחומים.


שירותי אינסטלציה בתל אביב

אם הברז מטפטף או שיש סתימה, אם יש נזילה או שצריכים להחליף מקלחת, זה הזמן להזמין אינסטלטור. אם אתם מחפשים שירותי אינסטלטור בתל אביב והסביבה זה הזמן לבחור איש מקצוע אמין ומיומן. לכל תקלה, לכל בעיה, לביצוע שיפוצים במקלחת או טיפול בסתימות, הגברת לחץ מים ומגוון שיפורים או תיקונים נוספים.

 

שירותי אינסטלטור בתל אביב מכל הסוגים

תושבי תל אביב והסביבה מכירים היטב את המבנים הישנים, היפים אך הלא משופצים. ברבים מהבתים וברבות מהדירות, הצנרת כבר מיושנת והתקלות מגיעות. כאשר מזמינים איש מקצועי מנוסה, אפשר לשפר את איכות החיים. אפשר אחת ולתמיד ליהנות מצנרת תקינה, ברזים תקינים, חדר רחצה משופץ שנראה ממש כמו חדש.

 

שירותי אינסטלציה מובילים בתל אביב

זה הזמן להכיר את שירותי האינסטלציה המובילים:

  • תיקון פיצוץ בצינורפיצוץ בצנרת המים מתרחש בעיקר כאשר הצנרת ישנה ובלתי מתוחזקת. כאשר דבר כזה קורה, אין מנוס ולבצע תיקון רציני ויסודי. התיקון מצריך הרמה של מרצפות, זיהוי המקום המדויק של הפיצוץ ואז החלפת המקטע. לפני שמתקנים את הריצוף, יש להמתין עד שהאזור יתייבש לחלוטין.

 

  • שיפוץ אמבטיהשיפוץ אמבטיה במובן הצר של המילה מבצעים כאשר רוצים להחליף אך ורק את האמבטיה או כאשר רוצים להתקין מקלחון במקום אמבטיה. אפשר לבצע גם שיפוץ יותר יסודי. הוא אמנם יותר יקר אבל יש בו לא מעט יתרונות.

 

  • שיפוץ חדר אמבטיה מא' ועד ת' – שיפוץ כזה אפשר לבצע כאשר מגיעים למסקנה כי חדר האמבטיה נראה מיושן ורוצים להקנות לו מראה חדש. כאשר בוחרים בצעד כזה, מומלץ לא לוותר גם על החלפת הצנרת במלואה. לאחר החלפת צנרת ישנה בחדשה אפשר למקם את הריצוף המרהיב שבו בחרתם. בשיפוץ כזה אפשר להתקין גם אסלות חדישות, כדוגמת אסלות מרחפות.

 

  • תיקון דודי שמש וחשמל – אם התעוררתם בבוקר, נכנסתם למקלחת ולא הגיעו המים החמים, יתכן שצריך להזמין תיקון. אם בדקתם וראיתם שהדוד החשמלי דלק ואם ברור לכם שאף אחר לא גמר לפניכם את המים החמים, צריך להזמין אינסטלטור. תיקון של דודי שמש ודודי חשמל חייב להתבצע בזהירות ובמקצועיות. העיסוק במים ובמנגנון חשמלי זה לא עניין לחובבים.

 

  • החלפת גוף חימום בדוד – לא תמיד התקלה בדוד מחייבת החלפה מלאה של קולט שמש או החלפה של הדוד בשלימותו. תיקון מאוד מקובל ויחסית לא יקר כולל החלפה של גוף חימום בלבד. רצוי כמובן לוודא שהדוד עצמו במצב תקין וטוב.

 

  • פתיחת סתימות – שירותי אינסטלציה בתל אביב והסביבה שהינם מאוד נפוצים מתרחשים כאשר מגלים שהמים פשוט לא יורדים. זה יכול להתרחש בכיור שבחדר הרחצה. זה יכול להתרחש במטבח. זה לפעמים קורה בשירותים או אפילו בצנרת של מכונת הכביסה או המדיח, שגורמים לנזילות.

 

  • פתיחת סתימות ביוב – כאשר הסתימה בצנרת מתרחשת בצנרת הביוב, מופיעים ריחות רעים ומטרידים. זו לא רק בעיה של ריח אלא בעיה תברואתית. בנושא זה אין מקום לשהיות. יש להזמין בהקדם איש מקצועי, לפתיחת סתימות באמצעים מקצועיים.

 

  • איתור נזילות מים – לפעמים מתעורר חשד לכך כי יש נזילה, אך לא ממש ברור מה מקורה. שירותי אינסטלציה בתל אביב והסביבה יכולים לכלול שימוש במצלמות מיוחדות לאיתור נזילות. רק לאחר הפעלת המצלמה התרמית ניתן לבצע את התיקון, תוך מינימום פגיעה בריצוף וללא קידוח מיותר בקירות.

 

  • החלפת צנרת מים ביתית – הפתרון הטוב ביותר לצנרת ישנה, מתפוררת, הינו החלפה של הצנרת. זהו הפתרון שניתן לשלבו עם שיפוץ של מקלחת ומטבח או עם שיפוץ כולל בכל הבית. מקובל לאחר מכן להתקין ריצוף חדש ומרהיב.


חמש סיבות שאתם צריכים אינסטלטור ולא ידעתם

מים שקטים חודרים עמוק – זהו משפט ידוע ביותר, אך כאשר מדובר בתשתיות מים וביוב בבית – המשמעת עשויה להשתנות ולהפוך לבוגדנית ביותר, בעיקר אם רואים את המים השקטים בתור התוצאה של הנזילה שמצטברת לה לאט לאט בנקודות בלתי צפויות ברחבי הבית. לפניכם חמישה תסמינים שמעידים על כך שזה הזמן להזמין אינסטלטור.

חמש סיבות שאתם צריכים אינסטלטור ולא ידעתם

רטיבות בקיר

אחד התסמינים הבולטים ביותר לכך שיש בעיית נזילה בבית, זה ללא ספק הופעת רטיבות בקיר – זה אומר שמאחורי הקיר החלו להצטבר מים שמצדים גורמים להתפוררות הדרגתית של הקיר, וללא טיפול מיידי, עשוי להיגרם נזק בלתי הפיך לתשתיות הכלליות של הבית.

נזילה בברז

רבים נוטים להמעיט בחומרתה של נזילה בברז – משום שמדובר שמשהו שרואים לכאורה, ובסופו של יום מדובר בכמה טיפות, אך במצטבר מדובר בכמות נדיבה, ומעבר לעניין שמדובר בבזבוז מים יקרים, ההצטברות שלהם בנקודות שונות עשויה להביא לפגיעה בתשתיות, להפוך למקום התרבות עבור יתושים ומזיקים אחרים ובאופן כללי – להביא הרבה יותר נזק ממה שנראה במבט ראשון.

צינור מטפטף בחוץ

צינור מטפטף שנופלת ממנו טיפה אחת בשעה עתיד להפוך לאסון אמיתי תוך מספר שבועות, כך שמספיק שאתם רואים נזילה קטנה שכזאת על מנת להזמין אינסטלטור באופן מיידי על מנת לפתור את העניין כמה שיותר מהר.

עלייה לא מובנת בחשבון המים

לפעמים אתם לא רואים כל בעיה חיצונית במערכת המים והביוב שלכם, אך אין זה אומר שהכל בסדר. במידה ואתם רואים שינויים מפתיעים בחשבון המים שלכם, ואף אחד לא התחיל לעשות אמבטיות ארוכות או למלא בריכות ילדים בחצר – אז חשוב לבדוק את הסיבה לעלייה, ובמידה ומדובר בתופעה שאינה בשליטתכם, אישור של אינסטלטור חולון מומחה יכול לסייע לכם להקטין את חשבון המים. ובהתחשב בעובדה שחולון היא עיר יקרה מאוד לגור בה – מדובר בהקלה משמעותית.

עובש בנקודות שונות בבית

כמו רטיבות, גם עובש עשוי להיות סימן לכך שמשהו לא בסדר בבית – עובש לא מופיע ללא סיבה, גם אם מדובר בחודשי החורף והבית שלכם ישן. למרות שעשויה להיות השפעה של הגורמים החיצוניים, כדאי מאוד לקרוא לאינסטלטור מקצועי שיבדוק שאין כל בעיה בתוך הבית. הדבר נעשה באמצעות מכשירי מדידה שונים שבודקים האם יש נזילות ואפילו יכולים לגלות מה הוא המקור שלה. הופעת עובש במקום מסוים לאו דווקא מעיד על כך שזה מקור הנזילה – ובדיוק לשם כך דרוש איש מקצוע.