התקשרו עכשיו ואבוא לעזור
דף הבית   »   יצאת צדיק דודי שמש 24/7

יצאת צדיק דודי שמש 24/7

נדיר למצוא בית בישראל בו לא מדליקים את הדוד לפחות פעם אחת ביום או מציצים החוצה כדי לבדוק האם השמש חיממה עבורנו מספיק מים. לא בכל מקום ניתן להנות מהפריוולגיה שיש לנו בישראל: שמש חזקה ומחממת שחוסכת לנו מאמץ, מחיר ואנרגיה בדרך לכל מקלחת, ואת היתרון הזה כדאי לנצל בתבונה.

טכנאי דודי שמש מגיע לטיפול בתקלה

טכנאי דודי שמש יצאת צדיק לרשותך

דוד השמש ביצע מהפכה בצורה בה אנו תופסים אנרגיות מתחדשות. בישראל השימוש בו הפך רווח כל כך עד שנדיר למצוא גג ללא לוחות קליטת חום ודודים. בתחילת דרכו בארץ טענו רבים כי הוא מכער את קו הנוף העירוני, אך לאחר זמן קצר כולם גילו את היתרונות האדירים שלו. בעוד ניצול אנרגיית השמש דרך לוחות סולאריים הוא בזבזני בגלל תהליך ההמרה לאנרגיה חשמלית, דוד שמש עושה שימוש ישיר בחום הקרניים, אותו הוא שומר לאורך זמן. דוד השמש מאפשר למעשה חיסכון באנרגיה יחד עם ניצול משמעותי של משאב שיש בשפע במדינה.

 

הדוד נשחק / נהרס? טכנאי יצאת צדיק דודי שמש יצאת צדיק יסייע לך

אבל לצערנו – לא כל כלי שימושי מצליח לעבוד תמיד בצורה אופטימלית. דוד השמש והחשמל עשוי להישחק עם הזמן, וכעבור כמה שנות שימוש כמעט כל בית נזקק לטכנאי דודים איכותי ואמין.

דוד שמש

כדי להבין איך הדוד יכול להיהרס, יש להבין את דרך הפעולה הבסיסית שלו: קרני השמש פוגעות בלוח המושחר אשר עוברים בו צינורות נחושת קטנים. חום השמש נקלט בלוח, ואנרגיית האור עוברת התמרה לאנרגיית חום. המים המחוממים עוברים בסירקולציה לתוך הדוד, ומוחלפים במים קרים חדשים שעוברים ללוח. נוסף על כך, בדוד השמש יש לרוב מערכת לחימום בעזרת חשמל, לימים מעוננים או פשוט במקרים שריבוי המשתמשים עולה על קיבולת הדוד ולא נשארים מים חמים לכל בני המפחה הרוצים להתקלח. בעוד באזורים קרים קפיאת צינורות הנחושת מהווה גורם משמעותי לנזק לדוד השמש, בתל אביב החמה עיקר הנזקים נובעים מהזנחה ארוכת שנים, פגיעות פיזיות או תקלה במערכת החשמל.

אז הדוד זקוק לתיקון ואין מנוס מהזמנת טכנאי שיבצע את העבודה באופן איכותי (מה שנקרא "יצאת צדיק"…) איך מוצאים אותו, ומה כדאי לבדוק בביקור טכנאי דודי השמש?

 

איך נוכל למצוא טכנאי דודי שמש יצאת צדיק?

מאחר וקיים מגוון נרחב של תקלות אפשריות בדוד שמש, חשוב מאוד להשקיע ולמצוא טכנאי דודי שמש יצאת צדיק בתל אביב. חשוב לבחור בבן אדם שתסמכו עליו ממש כאילו עבר בדיקת אמינות בתכנית יצאת צדיק, כי המקלחת החמה ואספקת המים החמים מהווים חלק חשוב משגרת היום. יש לעבור מספר צעדים עיקריים על מנת למצוא טכנאי דודי שמש מומלץ בתל אביב:

  • התייעצות עם חברים: אין גורם אמין יותר ממכרים שלכם. התייעצו עמם בנוגע לנותן השירות אותו הזמינו לביתם, ובררו את מידת שביעות רצונם מהשירות. חשוב מאוד לזכור כי לקוח מרוצה אחד אינו מעיד על יכולותיו של טכנאי דודי השמש, בין השאר מאחר ויתכן ומדובר בתקלה פשוטה באופן יחסי. היתרון של השיטה היא הימנעות מפרסום מוטה, והחיסרון שלה הוא שלא מדובר במדגם מייצג מספיק ליכולותיו של הטכנאי.
  • בדיקת המלצות ברשת: מאחר ותל אביב היא עיר גדולה, לרוב כל בעל מקצוע שעובד בה יהיה בעל שלל המלצות וביקורות באינטרנט למשל בגוגל עסקים ובפייסבוק. בררו בנוגע ליכולותיו של טכנאי דודי השמש שברצונכם לשכור את שירותיו, וזכרו כי פעמים רבות טכנאי שעובד שנים רבות יצבור באופן טבעי יותר ניסיון בתחום.

חשוב לזכור כי לצד יכולותיו הטכניות של הטכנאי, חשוב מאוד שתשכרו מישהו אמין. גם טכנאי מוכשר אשר מסוגל לתקן כל תקלה עשוי להתפתות לקחת סכום כסף גדול מידי עבור שירותיו, או לבצע תיקון שלא לצורך. חשוב מאוד לבחור בבעל מקצוע שתוכלו להגיד לו בסיום העבודה יצאת צדיק.

 

מה כדאי לבדוק בזמן ביקור טכנאי הדוד?

בזמן התיקון הטכנאי עשוי לומר משפטים שיישמעו לכם כמו סינית. בעוד אתם תהנהנו ותעמידו פנים שהבנתם במה מדובר, הוא עשוי "לעשות עליכם קופה". בואו נלמד כמה מונחים חשובים שיעזרו לכם לבדוק האם הטכנאי הצדיק שהזמנתם אכן יוצא צדיק.

הכנסת והוצאת הדוד – לא, הדוד החדש (במידה ועליכם להתקין כזה) לא יעלה לגג באורח קסם. חלק מהעבודה של הטכנאי היא להעלות את הדוד לגג ולהוריד את הדוד הישן למקום פינוי פסולת תקין. אל תתעלמו מיישור פינות בתחום הזה כדי שלא תיתקעו עם דוד באמצע הגג או החצר שלכם!

אבנית – האבנית היא גורם הקלקול המשמעותי ביותר בתוך הדוד, והיא גורמת לגוף החימום להתקלקל לאחר זמן מה. לכן חלק בלתי נפרד מתיקון והחלפת גוף חימום לדוד הוא ניקוי האבנית מהדוד. הטכנאי יצטרך לרוקן את הדוד ממים, לנקות את האבנית טוב טוב, ורק לאחר מכן להחליף את גוף החימום.

פלאנג' – הפלאנג' היא התושבת של גוף החימום, הכוללת גם תרמוסטט ומאיץ. כשמבצעים תיקון לדוד ופותחים אותו לאחר כמה שנים רצוי לנצל את ההזדמנות ולהחליף את כל הפלאנג' כדי לגרום למערכת להאריך שנים. ההחלפה לא צריכה לייקר את עלות התיקון משמעותית אלא ב100-200 ₪ מקסימום.

במהלך התיקון אל תתביישו לפנות אל הטכנאי בשאלות ולבקש הסברים על התהליך כדי להיות בטוחים שהדוד שלכם מטופל בידי טכנאי "יצאת צדיק" אמיתי!

למידע על פעולות לשימור דוד השמש, החלפת דוד שמש – מידע מקיף.

 

כדאי להשקיע זמן בחיפוש בעל המקצוע המושלם – יצאת צדיק דודי שמש

תיקון דוד שמש הוא תהליך מורכב. התיקון דורש מהטכנאי ידע בתחום החשמל כדי להתמודד עם תקלות במנגנון החימום החשמלי, כמו גם בתחום האינסטלציה לטיפול בבעיות בהולכת המים. זכרו כי בעל מקצוע חסר יכולת וידע עלול לפגוע בתשתית הבניין שלכם, ולהשאיר אחריו דוד דולף ומקולקל במקרה הטוב וסיכון בטיחותי חמור במקרה הרע. למרות שכולנו רוצים לחזור למקלחות חמות מהר ככל הניתן, חשוב מאוד שתשקיעו את הזמן עד שתהיו בטוחים שמצאתם את בעל המקצוע הטוב ביותר.

 

לסיום אני מזמין ליצור איתי קשר בטלפון 072-392-6556 אורן רדה.

 

התקשרו עכשיו ואבוא לעזור