הברז הוא אחד האביזרים החשובים שיש לנו בבית. בלעדיו איננו יכולים להתקלח לפני השינה או לבשל ארוחות טעימות. אנחנו חושבים על האביזר הקטן הזה רק כשיש תקלה: זרם המים חלש מדי או ברז שקשה לפתוח או לסובב. רק אז אנחנו מתעניינים בשירותי אינסטלטור ומבינים שיש צורך לבצע החלפת ברזים. ואם אנחנו גרים במרכז הארץ, אנו מחפשים אינסטלטור בתל אביב.

החלפת ברזים

החלפת ברזים

החלפת ברזים: איך לתקן את הברז

האינסטלטור עוסק בתיקונים שונים הכוללים גם תיקוני ברזים. קיימים סוגים שונים של תיקונים, ואיש המקצוע נקרא לעזור בשעת הצורך. אלו כמה מבין החלפות הברזים הנפוצות:

תיקוני יופי – ישנם אנשים המזמינים שירותי החלפת ברזים לא משום שהברז הפסיק לתפקד, אלא בגלל צורך עיצובי. אנשים מחפשים דרך לרענן את ביתם מדי פעם בפעם ולפעמים מבצעים שינויים משמעותיים בעיצוב המצריכים החלפת ברזים. אם למשל החלפתם את הריצוף במטבח ואתם רוצים להבריג ברזים יפים מכסף אוו מזהב בעלי צורה מעוצבת וייחודית, חשוב לקרוא לאיש מקצוע שיוכל להחליף בין הברזים הישנים לחדשים.

מחליפים את הידית – לפעמים אין בעיה בברז עצמו והמים זורמים כרגיל, אך אנו מרגישים כי קשה לנו לפתוח ולסגור את הברז בכל פעם, או שהידית מתנתקת ממקומה. הידיות נוטות להישחק עם הזמן בשל השימוש התכוף בהן. ולכן אם אתם חשים בצורך "להיאבק" עם הידית בכל פעם מחדש, צריך לקרוא לאינסטלטור כדיי להחליף את ידית הברז.

מחליפים אביזרים – האינסטלטור יכול להחליף לא רק את הברז עצמו, אלא גם את הרכיבים הנלווים אליו כמו גומיות או מנגנוני ברזים.

גילוי נזילות – הנזילות מהוות מפגע לדיירי הבית ופוגעות בבריאות. לעתים נגרמת הנזילה מבעיה בברז ובפעמים אחרות הבעיה היא בצנרת. כדי לקבוע זאת מבצע האינסטלטור בדיקות מקצועיות, תוך שימוש (בהתאם לצורך) במצלמה תרמית מיוחדת שהגלים האינפרה אדומים שלה חודרים דרך הקירות ויכולים לאתר אתת הבעיה.

מחפשים אינסטלטור

אם אתם גרים בתל אביב, גבעתיים, רמת גן וערים נוספות במרכז ויש לכם בעיה עם אחד הברזים שבביתכם, תזדקקו לשירותי אינסטלטור בתל אביב והסביבה. כדי למצוא את האינסטלטור המקצועי ביותר תוכלו להתייעץ עם חברים שעברו לאחרונה שיפוץ או למצוא מידע על אינסטלטור מומלץ באתרי האינטרנט השונים העוסקים בתחום.