התקשרו עכשיו ואבוא לעזור
דף הבית   »   התקנת מקלחון

התקנת מקלחון

רוצים להתקין מקלחון באמבטיה? מחפשים התקנת מקלחון בתל אביב? התקנת מקלחון, נעשית לפעמים ביחד עם הוצאת האמבטיה מחדר הרחצה. למקלחון, יש יתרונות על פני אמבטיה. התקנת מקלחון- מחיר יהיה לפי סוג המקלחון, ומיקום המקלחון. מומלץ, להכיר כמה כללים וטיפים של התקנת מקלחון.


מה עדיף- אמבטיה או מקלחון?

מה עדיף להתקין: אמבטיה או מקלחון? התקנת מקלחון לאמבטיה, יכולה להוות תחליף לאמבטיה, אבל לא תמיד. ישנם משפחות, שמתאים יותר להתקין אצלם מקלחון. הילדים גדולים, ולא זקוקים לאמבטיה. יש לזכור, שאמבטיית רחצה, תופסת יותר נפח מאשר מקלחון. ישנם חדרי רחצה גדולים, שניתן לשים בהם 2 מקלחונים.

אולם, ישנם ילדים שיותר אוהבים להתרחץ באמבטיה. לכן, ישנם מקרים בהם מומלץ להתקין בחדר הרחצה גם מקלחון, וגם אמבטיה.

 

האם ניתן לרחוץ ילדים במקלחון?

על מנת שיהיה ניתן לקלח ילדים קטנים במקלחון, חשוב לעצב את רצפת המקלחון בצורת קעורה, על מנת למנוע החלקה. יש לזכור, שבניגוד לאמבטיה- במקלחון אין סכנת טביעה.

 

בשביל הבטיחות- מומלץ להוסיף אגנית למקלחון:

התקנת מקלחון עם אגנית, מומלצת לשם שמירה על הבטיחות. האגנית, היא משטח שמגביה את השוליים של המקלחון, ומונע הצפה של כל חדר הרחצה. התקנת האגנית, חיונית למניעת החלקה של ילדים או מבוגרים בחדר הרחצה.

 

כדאי להוסיף ספסל למקלחון:

הוספת ספסל למקלחון מומלצת, ובמיוחד בבית של מבוגרים. כאשר המקלחון משמש קשישים, חשוב מאוד להוסיף ספסל. העמידה הממושכת בעת המקלחת, לא בריאה לקשישים. אולם, גם לצעירים ובוגרים יותר נוח לשבת בעת המקלחת, מאשר לעמוד.

 

לא מומלץ להתקין מקלחון על חלון:

התקנת מקלחון על חלון, אינה מומלצת. ראשית כל, עצם קיומו של החלון הצמוד למקלחון, עלול לפגוע בפרטיות של המתרחץ. אולם, גם אם החלון עשוי מזכוכית אטומה, עדיין נכנסת רוח אל המקלחון. הרוח, מקררת את המתרחץ, ועלולה לגרום למחלות.

 

האם ניתן להתקין מקלחונים על קרמיקה?

התקנת מקלחון על קרמיקה, אינה מומלצת. לעיתים, החריצים בין רצפות הקרמיקה אינם אטומים דיים, ויכולים לגרום להצפות לשכנים בקומה למטה. רצפת הקרמיקה בחדר הרחצה אינה בטיחותית, ועלולה לגרום להחלקה. מרצפת קרמיקה, המים יוצאים יותר בקלות מהמקלחון, אל תוך חדר הרחצה.

 

התקנת מקלחון בעיצוב ובהתאמה אישית:

רוצים להתקין בחדר הרחצה מקלחון בעיצוב אישי? אחת הדרכים לכך, היא התקנת מקלחון חמת. תוכלו לבחור האם לשים קירות זכוכית סביב המקלחון, או קירות זכוכית לבנה, או קירות פלסטיק לבן. תוכלו לבחור את סוג ידית הרחצה.


השוואת מחירים של התקנת מקלחון:

התקנת מקלחון במקום אמבטיה, תהיה יותר יקרה מאשר התקנת מקלחון בלבד. הסיבה לכך, היא זמן העבודה של הוצאת האמבטיה.
הדרך הכי זולה להתקנת מקלחונים, היא התקנת ברז המקלחון בלבד. התקנת מקלחון פרופילון, מייקרת את המחיר. מחיר ההתקנה, ייקבע לפי סוג החומר ממנו מכינים את מחיצות המקלחת.
התקנת מקלחון חזית שאינו צמוד אל קירות חדר הרחצה, יקרה יותר מהתקנת מקלחון פינתי, שחלק מקירות המקלחון הם קירות חדר הרחצה.
התקנת מקלחון עם אגנית, יקרה יותר מהתקנת המקלחון על רצפת קרמיקה, אך בטוחה יותר, וטובה יותר.

התקשרו עכשיו ואבוא לעזור