התקשרו עכשיו ואבוא לעזור

אינסטלטור במתחם שרונה תל אביב

מתחם שרונה הוא מרכז של קניות, בילוי ותרבות בלב תל אביב אם אתם מחפשים אינסטלטור במתחם שרונה חשוב לבחור אינסטלטור שעומד בקריטריונים שיבטיחו ביצוע עבודה ברמה גבוהה וניסיון מוכח באינסטלציה סניטרית.

המתחם הוקם בשנת 2014 בשטח של מבני הטמפלרים שעברו שימור.

הטמפלרים היו עולים גרמנים, חברי תנועה דתית פרוטסטנטית, שהאמינו כי עבודה חקלאית קשה ומגורים בארץ הקודש יקרבו את הגאולה.

במהלך המחצית השנייה של המאה ה-19 מאות טמפלרים עלו לארץ ישראל והקימו בה מושבות חקלאיות. אחת מהן הייתה שרונה, שהוקמה ארבעה קילומטרים מצפון ליפו.

לאחר מלחמת העולם השנייה, עזבו הטמפלרים את הארץ ובשרונה הוקמה מפקדה בריטית.

לאחר קום המדינה, בתי הטמפלרים בשרונה שימשו את הממשלה החדשה ואת צה"ל, עד שהוחלט לשחזר ולשמר את הבתים. כיום בשרונה נמצא שוק גדול עם דוכני מזון רבים, מסעדות, חנויות בוטיק ומוזיאונים.

 

אינסטלציה במתחם שרונה

ממש כמו שבתים פרטיים מתמודדים עם בעיות אינסטלציה, גם מרכזים מסחריים כמו מתחם שרונה זקוקים לשירותי אינסטלטור. אלא שבניגוד לסתימות ביתיות שניתן לפתור אותן בקלות רבה יחסית, סתימות בצנרת של מרכזים תעשייתים הן סיפור אחר. במתחם שרונה ישנה מערכת ביוב מורכבת יותר שאמורה להתמודד עם שאריות מזון רבות, משקעים בעייתים כמו שומנים וכן לשרוד שימוש רחב היקף בצנרת על ידי בעלי העסקים והמבקרים במקום. לכן, יש לבחור היטב את האינסטלטור שיטפל במערכות הצנרת המורכבות האלו.

 

למה חשוב לשים לב כאשר בוחרים אינסטלטור למתחם שרונה?

מומחיות באינסטלציה סניטרית
על האינסטלטור להיות בעל שפע של ניסיון בתחום האינסטלציה הסניטרית המיועדת למגזר הפרטי. האינסטלטור צריך להיות מיומן בכל סוגי עבודות האינסטלציה כגון איתור נזילות, התקנת תשתיות מים וביוב, פתיחת סתימות, ריקון בורות ספיגה, הרכבת כלי סניטריה כמו ברזים ואסלות, ותכנון, תיקון ותחזוקה של תשתיות מים וביוב.

 

היכרות עם מערכת הביוב
חשוב מאוד שהאינסטלטור יכיר היטב את מערכת הביוב הייחודית המאפיינת מתחמים גדולים כמו מתחם שרונה. אינסטלטור כזה יידע מהו הציוד המתאים ביותר לטיפול בבעיות, ואיך בכלל לגשת לאותן תקלות. מומלץ לברר עם האינסטלטור לגבי הניסיון שלו עם מערכות ביוב בסדר הגודל הזה, ולבדוק מי הם הלקוחות הקודמים שלו.

 

זמינות
במקום מרכזי והומה כמו מתחם שרונה, בלתי אפשרי להמתין זמן רב עד לפתרון של בעיה במערכת הביוב והצנרת. בעיות שונות בצנרת עלולות להשבית את מאות העסקים באזור, ולגרום לנזק כלכלי כבד. לכן, כאשר מזמינים אינסטלטור, יש לוודא כי הוא בעל זמינות גבוהה ויוכל לטפל בבעיה ללא כל דיחוי.

 

קרבה למקום
כאשר אתם מזמינים אינסטלטור למתחם שרונה בתל אביב, מומלץ לבחור באינסטלטור מהאזור כלומר אינסטלטור בתל אביב. כך הוא יוכל להגיע במהירות למקום ולטפל בבעיות אינסטלציה דחופות.

אז אם אתם זקוקים לשירותי אינסטלציה במתחם שרונה בתל אביב, דברו איתי בטלפון 072-392-6556 (אורן).

נשמח להעניק לכם שירות מהיר, אמין ומקצועי.

התקשרו עכשיו ואבוא לעזור