התקשרו עכשיו ואבוא לעזור
דף הבית   »   פתיחת סתימות באמבטיות

פתיחת סתימות באמבטיות

לא נעים להיכנס לחדר אמבטיה, לפתוח את ברז המים החמים כדי להירגע מהיום האינטנסיבי בעבודה ולגלות שהמים עולים בעקבות סתימה. אז אחרי שניסיתם לפתוח את הסתימה באמצעים ביתיים כמו סודה לשתייה או חומץ, הגיע הזמן לפנות לאיש מקצוע. אם אתם גרים באזור המרכז, כדאי להתעניין בשירותי אינסטלטור בראשון לציון או בכל עיר אחרת, בהתאם לאזור שבו אתם גרים. אינסטלטור בגבעתיים יכול לפתוח סתימות קשות באמבטיה שלא ניתן להתמודד עמם באמצעים ביתיים המצויים לרשותנו.

פתיחת סתימות באמבטיות

לבחור את האינסטלטור הנכון

כאשר יש לכם סתימה קשה באמבטיה אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם מזמינים את האדם הנכון לטיפול בבעיה. אלה כמה דגשים לבחירת האינסטלטור:

  • שימוש באינטרנט – הדרך המהירה והבטוחה ביותר לאיתור אינסטלטור מומלץ היא חיפוש באינטרנט. אם תקלידו בגוגל את המילים אינסטלטור בראשון לציון, למשל, יוצגו לפניכם תוצאות שונות ומגוונות. בגלל ריבוי האינפורמציה לעתים קשה לבחור את איש המקצוע הטוב ביותר. לשם כך עומדים לרשותכם פורומים ורשתות חברתיות כדי לשאול ולברר לגבי האינסטלטור המומלץ ביותר.
  • שיטת מפה לאוזן – אם יש לכם חברים או בני משפחה שאתם סומכים עליהם בעיניים עצומות, תוכלו לשאול אותם אם הם מכירים אינסטלטור טוב. כך תגלו אולי שהדוד הזמין אינסטלטור רק לפני שבוע כדי לפתוח סתימה באמבטיה או שהחבר הטוב שלכם מתקופת התיכון היה צריך לבצע איתור נזילה בגלל בעיית כתמי קירות בביתו.
  • עניין של התנסות – כדי לבחון את האינסטלטור אין כמו לסמוך על עצמכם. תוכלו לפנות ישירות לאינסטלטור שבחרתם ולבחון אותו כבר בשיחת הטלפון הראשונה. האם הוא מקשיב בתשומת לב לבעיה שלכם? מה המחיר שהוא מציע לפתיחת הסתימה – האם מדובר במחיר גבוה מדי או אולי במחיר נמוך באופן חשוד המעיד על חוסר מקצועיות? גם כשהאינסטלטור מגיע לביתכם תוכלו לבחון את דרך פעולתו. האם הוא הגיע בשעה שנקבע אתו? האם הוא משתמש בציוד משוכלל לאיתור התקלה?

הגורמים לסתימות אמבטיה

קיימים גורמים שונים לסתימות אמבטיה. אחד הגורמים הנפוצים הוא סתימת ביוב. סתימת ביוב מתרחשת כאשר צינורות מערכת הביוב נחסמים בגלל הצטברות של חומרים שונים כמו שומנים, ניירות, מי שופכין, עצים רקובים וכדומה. סתימת ביוב היא בעיה חמורה שיש צורך לטפל בה בהקדם האפשרי ולקרוא לאינסטלטור.

מחפשים אינסטלטור בתל אביב אמין ואיכותי? הגעתם למקום הנכון!

צלצלו אלינו עכשיו: 072-3926556

 

תכנים קשורים שכנראה גם יעניינו אותך:

אינסטלטור בראשון לציון

התקשרו עכשיו ואבוא לעזור