התקשרו עכשיו ואבוא לעזור
דף הבית   »   ניקוי חלודה מדודי השמש

ניקוי חלודה מדודי השמש

דודי השמש הם מבין הדודים הנפוצים ביותר בארץ. הם יעילים בכך שהם ידידותיים לסביבה ומאפשרים לחסוך באנרגיה חשמלית. עם זאת, דוד שמש ישן עלול להחליד, עקב המגע הממושך עם המים ויהיה צורך להזמין אינסטלטור מקצועי כדי לנקות את החלודה. אם אתם גרים באזור המרכז, למשל, תוכלו להזמין את שירותיו של אינסטלטור בפתח תקווה.

 

ניקוי חלודה מדודי שמש

ניקוי חלודה מדודי שמש

 

אביזרים חיוניים לדוד השמש

אלה כמה מבין האביזרים החשובים בדוד שמש, אביזרים אלה עלולים להעלות חלודה ולפגוע בתפקודו התקין של הדוד:

שסתום אל חזור – שסתום זה מונע את חדירתם של המים החמים לצינורות המים הקרים, ובכך מאפשר הפרדה מושלמת בין המים החמים לקרים הזורמים בבית בזמן הפסקת מים. השסתום עוזר למנוע נזקים שעלולים להיגרם כתוצאה מהפסקת המים.

שסתום ביטחון – זהו שסתום ביטחון פורק לחץ שמיועד להגן על הדוד מפיצוץ. אם נוצר חימום יתר במערכת החשמלית, שסתום הביטחון מזרים החוצה את המים ובכלך משחרר את הלחץ המופעל על הדוד.

מתקן בסיס – זהו מעמד בסיס לדוד המיועד לתמוך בדוד ולייצב אותו.

ניקוי חלודה בדוד שמש

ניקוי החלודה בדוד שמש נעשה על ידי אינסטלטור מקצועי. פעולה זו צריכה להתבצע על ידי אנשי מקצוע שעברו הכשרה מיוחדת בתחום, אחרת עלול להיגרם נזק לדוד. מעבר להסרת החלודה, האינסטלטורים מבצעים תיקונים שונים בדוד השמש. תיקונים אלה כוללים ניקוי קולטי שמש, התקנת הדוד, אחזקת המערכת הסולרית לבניינים משותפים, התקנה של פילטרים ומסננים המיועדים לצמצם את כמויות האבנית המצטברות בדוד וכן צמצום הצטברותה של החלודה.

לבחור אינסטלטור מקצועי

בחירת אינסטלטור בפתח תקווה אינה דבר של מה בכך. מדובר בעיר גדולה שיש בה בניינים משותפים רבים, ודודי השמש בבתי המגורים המשותפים נוטים להתקלקל באופן קבוע. בעיר גדולה כמו פתח תקווה מוצעים שירותי אינסטלציה מקצועיים על כל צעד ושעל. העניין הוא שיש צורך למצוא אינסטלטור מומחה ומקצועי שיכול לתקן כל תקלה ביעילות. אלה כמה דגשים לבחירת אינסטלטור לניקוי חלודה בפתח תקווה:

מפה לאוזן – ההמלצה הטובה ביותר היא המלצה מפה לאוזן. אם יש לכם קרובי משפחה שהזמינו אינסטלטור לאחרונה עקב פיצוץ בצנרת או תקלה בדוד השמש, כדאי להיוועץ בהם. אנשים הקרובים אליכם יוכלו לתת לכם חוות דעת לגבי חוויית השירות שהם קיבלו מהאינסטלטור – האם הוא עמד בזמנים? האם הוא הצליח לתקן את התקלה?

אינסטלטור בעל ניסיון – אם אפשר, נסו לברר כמה שנות ניסיון יש לאינסטלטור בתחום. תוכלו לבחון פרמטר זה גם לפי מחיר התיקון שהוא מציע. אם המחיר זול מדיי, ייתכן שמדובר באינסטלטור בלתי מנוסה.

פורומים – תגובתם של הגולשים בפורומים השונים בנושא אינסטלציה ותיקון דודי שמש יכולה להוביל אתכם לאיש המקצוע המתאים לכם.

התקשרו עכשיו ואבוא לעזור