התקשרו עכשיו ואבוא לעזור
דף הבית   »   התקנת שסתום בטחון

התקנת שסתום בטחון

לעתים אנו זקוקים לעזרתו של האינסטלטור כדי להתקין שסתום בטחון. שסתום בטחון הוא רכיב בטיחות אשר משחרר את הלחץ בדוד כזה עולה מעבר לרמה הרצויה. כלומר, מעבר ל-8 אטמוספירות. לחץ המים עולה כשטמפרטורת המים עולה, ולכן יש צורך להגביל את חום המים ל-75 מעלות צלסיוס, ולפעמים אף עד 65 מעלות. כמו כל אביזר, גם הדוד נשחק לפעמים. ולכן יש צורך להחליף את השסתום. אם אתם גרים באזור המרכז, סביר להניח שתזמינו אינסטלטור ברמת גן.

התקנת שסתום בטחון

התקנת שסתום בטחון

מהלך התקנת שסתום

בתהליך החלפת השסתום הישן לשסתום החדש ישנם כמה שלבים. ראשית, האינסטלטור מוודא כי הדוד הבעייתי שייך ללקוח. בשלב השני מפרקים את השסתום הישן. קודם כל, מוודאים כי הברז הראשי של הדוד מחובר לצינור המים הקרים וסוגרים אותו. לאחר מכן פותחים בבית הלקוח את ברז המים החמים במטרה לשחרר את לחץ המים מהדוד. בשלב הפירוק הסופי מסובבים את השסתום באמצעות מפתח ברגים שבדי עד הניתוק הסופי שלו מהדוד. כעת, מגיע שלב התקנת הסתום החדש. את השסתום הזה מבריגים במקום קודמו, ולאחר מכן פותחים את הברז הראשי של הדוד וסוגרים את ברז המים החמים בבית הלקוח. בסיום כל התהליך של התקנת שסתום בטחון, בודק האינסטלטור בגבעתיים שהכול תקין.

לבחור את האינסטלטור

אין זה פשוט לבחור אינסטלטור ברמת גן. חשוב שהאדם יהיה אמין ומקצוע, שכן התקנה לא נכונה של שסתום הביטחון יכולה להסב נזק לדוד. אלה כמה טיפים לבחירת האינסטלטור:

  • אתרי אינטרנט – חיפוש בגוגל הוא דרך טובה לבחור אינסטלטור, במיוחד כאשר אינכם מכירים את התחום. באינטרנט קיים מידע רק על החלפת שסתום ביטחון ועל האינסטלטורים שיודעים לבצע את העבודה. תוכלו לגלוש בפורומים המוקדשים לתחום האינסטלציה, לקרוא מה כותבים הגולשים ולמצוא אינסטלטורים מומלצים.
  • המלצות של חברים – אין כמו מידע שעובר מפה לאוזן, במיוחד אם מדובר בחברים קרובים או בני משפחה. אז אם אהוביכם עברו לאחרונה התקנת שסתום ביטחון ויש להם טלפון של אינסטלטור מומלץ, כדאי לנצל זאת.
  • שנות ניסיון – ככל שיש לאינסטלטור ניסיון רב יותר בתחום, כך הוא יהיה מקצועי יותר. נסו לברר מאיזו שנה עוסק האינסטלטור בתחומו, וכך תוכלו להבטיח את שירותו של איש מקצועי ואמין.

מחפשים אינסטלטור בתל אביב אמין ואיכותי? הגעתם למקום הנכון!

צלצלו אלינו עכשיו: 072-3926556

התקשרו עכשיו ואבוא לעזור