התקשרו עכשיו ואבוא לעזור
דף הבית   »   צילום קווי ביוב

צילום קווי ביוב

מערכת הביוב היא אחת המערכות החשובות שעוזרות לנו לשמור על איכות חיים תקינה ובריאה. משום כך, כאשר קיימת בעיה במערכת הביוב, חשוב להזמין בהקדם האפשרי שירותי אינסטלטור כדי לטפל בבעיה. יש לזכור שסתימה או דליפה קטנה במערכת הביוב יכולה רק לגדול ולהתפתח לבעיה גדולה ומשמעותית אשר תפגע בבריאות הסובבים ותגרור קנסות מהעירייה והודעות על הצורך לתקן את מערכת הביוב.

צילום קווי ביוב

מתי צריך לצלם את קווי הביוב

על פי רוב מצלמים את קווי הביוב כשיש תקלה במערכת הביוב או כאשר מעוניינים לבצע בדיקה תקופתית. תקלה במערכת הביוב יכולה להתבטא בסתימות באמבטיה, בשירותים או במטבח או בהופעת סימני ריקבון המתבטאים בריח רע או בהופעת כתמים שחורים-ירקרקים על הקירות הלבנים. כמו כן, מומלץ לבדוק מדי פעם בפעם את מערכת הביוב באמצעות מצלמה בעלת סיב אופטי כדי לאתר תקלה קטנה לפני שתהפוך לתקלה גדולה ומורגשת. את הבדיקה מומלץ לבצע לצינורות ביוב ישנים, או באופן כללי אחת לשנתיים-שלוש.

יתרונות צילום קווי

הטכנולוגיה בימינו מאפשרת לאתר תקלות ביוב. אחת הטכניקות הנפוצות היא צילום באמצעות מצלמה אופטית. אלה כמה מבין היתרונות הבולטים שלה:

  • להגיע לכל מקום – המצלמה יכולה לצלם את כל חלקי הביוב ולאתר תקלות, סתימות או נזילות במקומות שלא ניתן להגיע אליהם בדרך אחרת.
  • נתונים – המצלמה יכולה לספק נתונים על מערכת הביוב: מהו עומק הביוב או הנקודה המדויקת של הנזק.
  • אפקט חום וקור – המצלמה מספקת תמונות צבעוניות הכוללות שלל צבעים המעידים על הטמפרטורה של הצינורות. כל צבע מציין רמת טמפרטורה אחרת. מפת הצבעים שמספקת המצלמה יכולה לסייע בגילוי התקלה.
  • חוסכת בזמן וכסף – אחד היתרונות החשובים של המצלמה הוא חיסכון בזמן ובכסף, מפני שהיא מאפשרת לאתר את התקלה במהירות וביעילות מבלי הצורך לקדוח בצינורות הביוב קדיחות מיותרות.

לבחור אינסטלטור

אינסטלטור טוב ומקצועי יכול לספק לכם מידע על צילום קווי ביוב ולבוא ולבצע את הצילום אם מתעורר הצורך. תוכלו להתייעץ עם חברים או לחפש באינטרנט אינסטלטורים מומלצים שיוכלו לטפל בתקלות ביוב. אז אם אתם מגלים כתמי ריקבון על הקירות או שקיבלתם פניות מהעירייה בעקבות ריח רע שעולה מן הביוב, זה הזמן להזמין שירותי אינסטלטור בהרצליה.

מחפשים אינסטלטור בתל אביב אמין ואיכותי? הגעתם למקום הנכון!

צלצלו אלינו עכשיו: 052-2923939

 

תכנים קשורים

חידוש מערכות ביוב ללא חפירה

הקמת מערכות ביוב

התקשרו עכשיו ואבוא לעזור