התקשרו עכשיו ואבוא לעזור
דף הבית   »   מחירון אינסטלציה

מחירון אינסטלציה

אזור המרכז הוא אזור שוקק פעילות. ערים כמו תל אביב או רמת גן מציעות לתושבים מגוון רחב של מקומות תעסוקה, מקומות בילוי ופארקים ירוקים. לא לחינם נחשבות הערים האלה לערים הצפופות יותר בארץ, וכאשר הצפיפות עולה, יש צורך לבנות בתי מגורים לגובה. קיימים יתרונות במגורים בבתים אלה – חסכון במקום במדינה הקטנה ושכנים נחמדים שעם אפשר להחליף מתכונים אחר הצהריים. למרות זאת, המגורים בבנייני דירות כוללים גם חסרונות כמו תלות בוועד בית, וגרוע מכך צינורות ביוב שהולכים ונשחקים ככל שמשתמשים בהם יותר, עד שלעתים סובלים הדיירים מריח רע העולה מתוך הביוב ומסתימות.

 

מבצעים תיקונים בתל אביב – מחירון אינסטלציה

אינסטלטור בתל אביב הוא אחד מבין אנשי המקצוע המבוקשים ביותר הקיימים. לא אחת נקרא האינסטלטור כדי לתקן כיור בבית, לפתוח את הסתימה בביוב, לתקן את הדוד החשמלי, להחליף ברזים ועוד מגוון רחב של תיקונים נוספים. אח השאלות הנפוצות לגבי תיקונים, היא "כמה זה יעלה לי, בעצם?". מחיר התיקונים משתנה מתיקון לתיקון, אך קיימים טווחי מחירים סטנדרטיים. לכל המחירים צרו עימי קשר 0723926556 (אורן)

 

סימן שיש בעיה בצנרת

אחד התפקידים העיקריים של אינסטלטור רמת גן או אינסטלטור בכל עיר אחרת הוא פתיחת סתימות בצנרת. גם אם אנו מתעצלים לקרוא לאינסטלטור בשל בעיה "קטנה" כמו ריח רע (ובלתי מורגש כמעט, בינתיים) העולה מן הביוב, חשוב לקרוא לאינסטלטור במהירות האפשרית, לפני שהבעיה תתפתח לבעיה גדולה במיוחד. משום כך, אם אתם מבחינים בסימני עובש על הקירות (כתמים כהים המופיעים בדרך כלל בחדר האמבטיה), בריח בלתי נעים ברחבי הבית או בריח סירחון מבחוץ, כדאי להתחיל לאסוף כסף מכל השכנים ולקרוא לאינסטלטור במהירות.

 

האינסטלטור המודרני

אינסטלטור ברמת גן משתמש היום בכלים משוכללים כדי לאתר נזילות בצנרת ולטפל בבעיות. אחד הכלים המשוכללים יותר הוא מצלמה תרמית. זוהי מצלמה השולחת גלים אינפרה אדומים ומאתרת את הבעיה בצנרת המתאפיינת בזרם מים מוגבר. באמצעות השיטה המדויקת הזו יכול האינסטלטור לדעת בוודאות היכן יש בעיה, ולשבור את הקיר במיקום המדויק. זאת בניגוד לימים עברו שבהם נאלצו האינסטלטורים לשבור את הקיר ללא אבחנה. כמו כן, קיימות שיטות נוספות כדוגמת שימוש בגז ידידותי לסביבה או בגלאי נזילות.

 

אורן רדה הוא אינסטלטור מקצועי המציע מגוון רחב של שירותים לדיירים במרכז הארץ. אצל אורן תקבלו את כל השירותים שאתם זקוקים להם כדי לתפקד בחיי היום יום תיקון דוד שמש ודוד חשמלי, פתיחת סתימות ביוב ועוד, והכול במחירים הוגנים ונוחים.

התקשרו עכשיו ואבוא לעזור