התקשרו עכשיו ואבוא לעזור
דף הבית   »   החלפת קווי מים

החלפת קווי מים

בניגוד לימים קדומים שבהם היה צריך לרדת לנהר ולהביא דליי מים או לגמוע ברגל מרחקים גדולים כדי להגיע אל הבאר הקרובה, כיום אנו נהנים מההמצאה המופלאה של צינורות המים המוליכים את נוזל החיים הייחודי היישר אל ביתנו. מבלי לחשוב פעמיים אנחנו פותחים את הברז כדי לשטוף ידיים לפני הארוחה או כדי למלא את הסיר במטרה להכין פסטה טעימה. איננו נותנים את דעתנו לצינורות המים עד שמתרחשת תקלה ואנו מזמינים שירותי אינסטלטור כדי לבדוק אם יש צורך לבצע החלפת קווי מים.

 

החלפת קווי מים

החלפת קווי מים

 

כיצד מזהים נזילה – החלפת קווי מים

אם אתם גרים בבניין מגורים המשותף לדיירים נוספים, ייתכן כי תסבלו מנזילות. הנזילות הן אחת הסיבות הנפוצות לסיבת החלפת קווי מים. אלה כמה דרכים שבעזרתן ניתן לזהות נזילות:

עלייה בתשלום חשבון המים – טוב תעשו אם תשוו את הסכומים שאתם צריכים לשלם לחברת המים בכל תקופה. כך תוכלו לזהות במהירות אם חלה חריגה בחשבון. אם אתם מקבלים חשבון מים גבוה במיוחד, זה הזמן לבדוק את הצנרת של הבית.

ריחות בלתי נעימים וריקבון – אחד הסימנים הנפוצים המעידים על דליפה או נזילה הם ריחות בלתי נעימים של עובש והופעת כתמים שחורים על הקירות. מגורים בסביבה של עובש וריקבון מסוכנים לבריאות, ולכן חשוב לקרוא במהירות לאיש מקצוע כדי לטפל בבעיה.

לחץ מים נמוך – אם אתם פותחים את ברז המים במטבח או באמבטיה ומגלים כי יש שינוי בזרם, והוא לא חזק כמקודם, חשוב לבדוק אם יש בעיה בצנרת.

בדיקה מקצועית – אינסטלטור יכול לזהות אם יש בעיה בצנרת ולהחליט אם צריך להחליף את קווי המים באמצעות מצלמה תרמית. המצלמה התרמית היא פלא טכנולוגי שימושי. מבלי שיהיה צורך לשבור את הקירות כדי לבדוק היכן יש בעיה, ניתן להשתמש בגלים אינפרה אדומים של המצלמה החודרים דרך הקירות ויכולים לאתר את הבעיה בקלות. מובן שבמקרה זה נדרשת הבנה בטכנולוגיה ורק אינסטלטור מקצועי יוכל לזהות את הבעיה.

איך לבחור אינסטלטור

בארץ ישנם אינסטלטורים טובים ומקצועיים רבים, צריך רק למצוא אותם. אם יש לכם בעיה בצנרת או אם הבחנתם בסימני עובש על הקירות ואתם רוצים לקרוא לאינסטלטור, תוכלו לחפש באינטרנט אינסטלטורים מומלצים. באמצעות גלישה בפורומים השונים או פנייה לחברים באמצעות הפייסבוק, תוכלו למצוא את האינסטלטור המקצועי בגבעתיים שיטפל בבעיה.

התקשרו עכשיו ואבוא לעזור