ערי המרכז הן ערים תוססות, ואם יש דבר שמאפיין אותן יותר מכל הוא הבניינים הגבוהים. אם ניסע ברכבת מהצפון לכיוון ערים כמו הרצליה או תל אביב, לא נוכל שלא להבחין בבנייני משרדים הדומים במעט לגורדי השחקים של ניו יורק או בבנייני המגורים הגבוהים אף הם. בבניינים אלה מתגוררים אנשים המשתמשים בצינורות הביוב בכל עת כדי להיפטר מהלכלוך. כאשר הצינורות האלה צוברים יותר מדי חומרים, הם נסתמים, וכאן האינסטלטור נכנס לתמונה.

 

להיות אינסטלטור במרכז – תל אביב והסביבה

אינסטלטור במרכז נקרא לביצוע משימות דחופות מעת לעת. כדי להיות אינסטלטור בכל עיר אחרת, נדרשות מיומנויות גבוהות וידע רב, וכדי להיות אינסטלטור בתל אביב יש צורך בכישורים גבוהים במיוחד. אלה כמה מבין הדגשים המאפיינים אינסטלטור בתל אביב:

  • ניסיון – אין כמו תל אביב כדי לצבור ניסיון. גם אם מדובר באינסטלטור מתחיל, הוא יצבור ניסיון במהירות הבזק, וזאת בעקבות הקריאות הרבות של התושבים. זאת משום שתל אביב היא אחת הערים הצפופות ביותר בארץ, ורבים מבין התושבים גרים בבנייני דירות. כך שהבעיות אינן מאחרות לבוא – לעתים מדובר בתיקון קל בצנרת, ופעמים לא מעטות יש צורך להשתמש בביובית כדי לרוקן את כל החומרים החוסמים את צינורות הביוב.
  • יודע להשתמש בכלים הנכונים – למרבה המזל, לרשות האינסטלטור עומדים היום כלים משוכללים לאיתור נזילות. אחד מבין הכלים האלה היא מצלמה תרמית המורה באמצעות חלוקה לצבעים את מקור הנזילה בצנרת. אינסטלטור תל אביב יודע להשתמש בכלים הנכונים בהתאם למקרה שבו עליו לטפל.
  • להגיע בזמן – בעיר כמו תל אביב קשה להגיע ממקום למקום בשל האזורים הפקוקים. אינסטלטור מקצועי מכיר את העיר היטב, והוא יקבע שעת הגעה מתאימה שבה כבישי העיר אינם עמוסים בפקקים.
  • אינסטלטור מומלץ – בעיר גדולה ומרכזית כמו תל אביב, שמו של אינסטלטור מקצועי הולך לפניו. כך שאם אתם מחפשים אינסטלטור מיומן באמת, לא תתקשו למצוא אותו באמצעות אתרי אינטרנט או המלצות חמות מבני משפחה וחברים.

 

האינסטלטור שמגיע להרצליה

בדומה לתל אביב, גם אינסטלטור בהרצליה הוא אדם מבוקש. מדובר בעיר מרכזית הנושקת אל הים התיכון, אשר אותה פוקדים תיירים ומבקרים מערים אחרות בארץ. מדי פעם נקרא אינסטלטור הרצליה לבתים הפרטיים כדי לסייע בתחומים כמו החלפת כיור או ברז מקולקל. גם בעיר כמו הרצליה נדרשת מומחיות, והאינסטלטור נמצא כאן כדי לסייע לתושבים ולהפוך את ביתם למקום מוגן ואיכותי יותר. אחרי הכול, אין דייר שנהנה להתעורר לעוד בוקר בלתי נעים של סירחון העולה מתוך הביוב, הוא להשתמש בברז שהמים ממנו זורמים אך בקושי.

יש לכם פיצוץ בצנרת באמצע הלילה? החברה של האינסטלטור אורן רדה מספקת שירותי אינסטלציה 24 שעות ביממה. כך שאם יש צורך להציל את המצב, האינסטלטורים כבר בדרך אליכם. אורן ממשיך את מורשתו של אביו בתחום האינסטלציה (האב עוסק בתחום במשך 45 שנה), כך שאת הידע והניסיון רכש מהטובים ביותר.