התקשרו עכשיו ואבוא לעזור
דף הבית   »   תיקון והחלפת הניאגרה

תיקון והחלפת הניאגרה

לא נעים לגלות שאינכם יכולים להוריד את המים בבית השימוש. הדבר הראשון שאנו בודקים במקרה זה הוא אם אין הפסקת מים. לאחר ששלנו את האפשרות הזאת, עלינו לפנות לאינסטלטור מקצועי העוסק בתיקונים כמו תיקון והחלפת הניאגרה או פתיחת סתימות בביוב. אז כשמדובר בתקלה בניאגרה, אל תחכו לרגע האחרון ואל תנסו לפתור לבד את התקלה. הניחו למומחים לעשות את העבודה.

תיקון והחלפת הניאגרה

החלפת ניאגרה סמויה

החלפה של ניאגרה סמויה קשה יותר מזו של הניאגרה הגלויה. ראשית, אתם זקוקים למומחה כדי להגיע אליה, זאת בניגוד לניאגרה הרגילה הגלויה שניתן להגיע אליה באופן עצמאי כבר בשלב הראשוני. שנית, נזילות בניאגרה הסמויה יכולות לגרום לבעיות של רטיבות והופעת עובש על הקירות, מכיוון שהנזילה עלולה להתפשט לקירות הסמוכים. אינסטלטור מקצועי בפתח תקווה יוכל להתקין מיכל הדחה שיפתור את הבעיה הזו.

פתיחת סתימות ביוב

לעתים המקור לתקלה בניאגרה הוא סתימות במערכת הביוב. האינסטלטורים בוחנים את האפשרות הזאת ומבצעים בהתאם לצורך פתיחת סתימות. סתימות בביוב נגרמות עקב החומרים השונים הרבים העוברים בביוב מדי יום ביומו וכוללים מי שופכין, שומנים, ניירות ופסולת, מזונות רקובים ולעתים אף נבלות של מכרסמים חסרי מזל. כדי לאתר את מקום הסתימה, משתמשים האינסטלטורים במכשירים משוכללים כמו מצלמות או רובוטים כדי לאתר את הבעיה. לאחר מכן, ניקוי הביוב יכול להתבצע בשתי דרכים:

  • ניקוי ביוב ידני – האינסטלטורים מבצעים סוג ניקוי זה כאשר מדובר בסתימה קלה יחסית. תוך שימוש בכלים מיוחדים, מוציאים האינסטלטורים את הפסולת ובוחנים את צינורות מערכת הביוב כדי לבדוק אם אין בעיה נוספת.
  • ניקוי בעזרת ביובית – הביובית היא משאית מיוחדת שנועדה לבצע שאיבה של מערכת הביוב. אל הביובית מחובר מיכל שלתוכו נשאבים כל החומרים. הביובית משמשת לשאיבה מאסיבית של תוכן הביוב ומסייעת רבות במקרים שבהם יש צורך לטפל בסתימות חמורות, כמו אלה הנפוצות במפעלים באזורי תעשייה.

בוחרים את האינסטלטור

אינסטלטור טוב יודע לאבחן נכונה את הבעיה בניאגרה ולבצע פתיחת סתימות בעת הצורך. אם יש לכם חברים טובים, זה הזמן לשאול אותם על אינסטלטור מומלץ. אם אין לכם המלצות מיוחדות, תוכלו לבקר באתרי האינטרנט ולבחור, בעזרתם הנדיבה של הגולשים שכתבו תגובות ומחמאות, את האינסטלטור המתאים.

 

מחפשים אינסטלטור בתל אביב אמין ואיכותי? הגעתם למקום הנכון!

צלצלו אלינו עכשיו: 052-2923939

התקשרו עכשיו ואבוא לעזור