התקשרו עכשיו ואבוא לעזור
דף הבית   »   התקנת תשתיות מים וביוב

התקנת תשתיות מים וביוב

תכנון והתקנה של תשתיות מים וביוב מבוצע בכל מבנה המיועד למגורים או לעבודה. מדובר בתנאי הכרחי לשימוש במבנה וכאשר הוא אינו מתוכנן כראוי, ההשלכות לכך עלולות להיות מרחיקות לכת. הנה כל מה שחשוב לדעת על תכנון והתקנה נכונה של תשתיות מים וביוב

התקנת תשתיות מים וביוב

האם חשבתם פעם על ההשפעה שיש לתשתיות המים והביוב על חייכם? אמנם תשתיות האינסטלציה אינן גלויות לעין, אך מדובר באחד הגורמים בעלי ההשפעה הגדולה ביותר על איכות החיים. תכנון לקוי או התקנה שאינה מתבצעת כראוי עלולים להוות מפגע בטיחותי של ממש, ולהוביל להוצאות כספיות רבות. הוצאות אלו ניתן למנוע מראש על ידי תכנון חכם.

 

תכנון מקדים נכון – תנאי לחיים תקינים בכל מבנה

כשמדובר בעבודות אינסטלציה הכוללות התקנת תשתיות מהיסוד, חשוב לבחור בבעלי מקצוע מנוסים ובעלי ידע מקצועי מתאים. כאלו אשר יוכלו לתכנן את תשתיות המים והביוב בבית באופן הטוב ביותר. בשונה מעבודות תחזוקה שוטפות וטיפול בתקלות, מיקומי תשתיות הביוב והמים מתוכננות הרבה לפני שלב האכלוס. לכן, הן דורשות דיוק רב וביצוע על פי תוכניות המבנה. תכנון לקוי של תשתיות האינסטלציה עלול לשלול את קבלת אישור מכון התקנים לבית. יתרה מכך, עלולים להיווצר שלל ליקויים שייפגעו באיכות חיי הדיירים. בין היתר עלולות בעיות תשתית לגרום להצפה במהלך החורף לאחר ירידת גשמים ולריחות חזקים של ביוב במבנה ובסביבתו. בחלק מהמקרים ניתן לאתר את מקור התקלה ולטפל בתשתית הביוב והמים בהתאם, אך בכל המקרים, תכנון מקדים על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחומם, יבטיח קיומה של תשתית תקינה ללא נזקים ותקלות בלתי צפויות.

 

התקנת תשתיות מים וביוב  – כך זה עובד

התקנת תשתיות מים וביוב נעשית בשלבים מוקדמים של תהליך הבניה. בשלב היציקה במבנה מותקנת צנרת ביוב העשויה חומר פלסטי. זאת, בהתאם לתוכניות הבנייה שתוכננו על ידי אדריכל המבנה או המהנדס המתייחסים לשיפועים כפי שצוינו בתוכנית המתאר. החומר הפלסטי ממנו עשויה הצנרת מתאפיין בחוזק וקשיחות רבה לצד יכולת בידוד טובה המאפשרת "לבלוע" את הרעשים השונים בתשתית הביוב. בחלק מהמקרים נדרש ריתוך של הצנרת ולעיתים נדרשות עבודות תשתית. עבודות התשתית כוללות התקנה של צנרת מורכבות (צנרת רב שכבתית).

במקרים בהם יש צורך בהקמה והתקנה של תשתיות חדשות בבית פרטי או במבנה ציבורי, או לחילופין בתיקון של תקלות שונות בתשתיות קיימות, חשוב שתבחרו בחברת אינסטלציה מקצועית. על החברה להיות בעלת מוניטין וידע רב שנים, אשר תבטיח שעבודת התיקון, התכנון וההקמה של תשתיות המים והביוב תתבצע על הצד הטוב ביותר. זאת, גם כאשר מדובר בפרויקטים מורכבים במיוחד. היתרון הבולט של אנשי מקצוע מתחום האינסטלציה אשר מתמחים בביצוע עבודות תשתית, הוא הידע והניסיון המעשי שלהם. אלו מאפשרים להם לקחת חלק פעיל כבר בשלב התכנון תוך שיתוף פעולה עם הגורמים השונים בתהליך הבניה, לרבות הקבלן, צוות הבנייה והפיקוח, משרד האדריכלים והמהנדס.

 

התקנת תשתיות מים וביוב – אל תתפשרו על הבית שלכם!

אני, אורן רדה, מתמחה בתחום האינסטלציה ומספק מענה רחב לקהל הפרטי והמקצועי. במהלך מעל ל-20 שנות פעילות החברה, צברנו ידע יקר וניסיון מעשי אשר מאפשר לנו לספק את השירות המקצועי הטוב ביותר. החברה בעלת ניסיון רב בהתקנת תשתיות מים וביוב במבנים חדשים, בבתים פרטיים, מוסדות ציבוריים ופרויקטים שונים בבנייה.

אנו מספקים מענה במגוון בעיות ותקלות תשתית, לרבות תיקון קטעי צנרת, נזילות ופיצוצים בקווי מים.

כבעל ניסיון והיכרות רבה עם תחום הבניה, אני מכיר היטב את החשיבות שבעמידה בלוחות זמנים ומקפיד לספק את השירות היעיל, המהיר והטוב ביותר בכל פרויקט.

במטרה לעמוד בסטנדרטים גבוהים אלו, החברה עושה שימוש בציוד מכני מתקדם המאפשר לקצר את משך העבודה באופן משמעותי.

זאת, תוך ביצוע איכותי ללא פשרות.

במקרים של בעיות דחופות כמו נזילה חמורה, הצפה או פיצוץ בצנרת חברתנו עומדת לרשותכם ומספקת מענה מסביב לשעון במתכונת חירום.

אני מזמין אתכם להצטרך לאלפי לקוחות מרוצים מהמגזר העסקי והפרטי, וליהנות משירות אדיב, ממחיר הוגן ומעבודה מקצועית שתאפשר לכם לשמור על ראש שקט בכל עת.

 

להתקנת תשתיות מים וביוב או לכל נושא אחר צרו קשר עוד היום.

אני לרשותכם בטלפון 072-392-6556

אינסטלטור אורן רדה

 

תכנים קרובים

אינסטלטור במתחם שרונה תל אביב

קורס אינסטלציה – איפה ללמוד ואיך לבחור

קבלן אינסטלציה

קבלן ביוב: הפתרון לבעיות אינסטלציה מורכבות

 

 

 

התקשרו עכשיו ואבוא לעזור