התקשרו עכשיו ואבוא לעזור
דף הבית   »   תפקידיו של קבלן אינסטלציה

תפקידיו של קבלן אינסטלציה

קבלן אינסטלציה הוא אחד מבעלי התפקידים החשובים ביותר בכל תהליך בניה, בין אם מדובר בבניין ציבורי או בבית פרטי המשמש למגורים. בחירה נכונה של קבלן האינסטלציה בפרויקט תחסוך לכם כאבי ראש ועלויות כספיות רבות, לכן חשוב להקפיד לבחור נכון. אז כיצד מוצאים את איש המקצוע הטוב ביותר עבור הפרויקט שלכם ועל מה חשוב לשים דגש? כל התשובות מחכות לכם כאן:

לא משנה אם מדובר בשיפוץ או בבנייה של בית חדש מהיסוד, לקבלן האינסטלציה יש חשיבות מכרעת בהוצאה לפועל של כלל הפרויקט. הצנרת ומערכת הניקוז והביוב מהוות חלק מרכזי בתשתיות של כל מבנה ופעילות אי תקינה שלהן עלולה לגרור בעיות אינסטלציה חוזרות ונשנות אשר יהפכו את החיים במבנה לבלתי נסבלים, שלא לדבר על העלויות הכספיות הרבות בהן תידרשו.

 

מה ההבדל בין אינסטלטור לבין קבלן אינסטלציה?

אנשים רבים שאינם בעלי ידע נרחב בתחום האינסטלציה נוטים לבלבל בין תפקידו של האינסטלטור לבין זה של קבלן האינסטלציה. נקודות ההשקה בין שני התפקידים הללו היא ההבנה הנרחבת שלהם בתחום האינסטלציה לצד ההתעסקות שלהם בכלים סניטריים, בתשתיות הביוב והמים במבנה. למעשה מדובר בשני תפקידים שונים בתכלית. ההבדל המרכזי ביניהם הוא האחריות הנדרשת מכל אחד והיקף הפעולות שלו בשטח, כאשר קבלן האינסטלציה נדרש להרבה יותר.

ניתן למצוא גם קבלני אינסטלציה אשר עוסקים בעבודות בהיקף קטן יחסית אך לא קיים מצב הפוך בו אינסטלטור יכול לקחת על עצמו ביצוע של עבודות קבלנות, כך שחשיבותו של קבלן האינסטלציה אינה מוטלת בספק. בנוסף, קבלן האינסטלציה מספק שירותים נרחבים יותר אשר כוללים הפקת תוכניות בנייה והוצאה לפועל שלהן, ייעוץ מקדים וייעוץ בשטח וניהול של צוות אנשי המקצוע הפועלים בשטח.

לעומתו, האינסטלטור מטפל במקרים נקודתיים כמו בעיות אינסטלציה שונות בהן פתיחת סתימות, פיצוצים בצנרת והחלפה של כלים סניטריים. לכן חשוב לדעת ולהבחין בין שני בעלי התפקידים הללו ולבחור באיש המקצוע המתאים ביותר לביצוע כל פרויקט.

 

בחירת קבלן אינסטלציה – על מה כדאי לשים דגש?

בטיחות – כשמדובר בענף הבנייה, בטיחות היא ערך עליון והיא עומדת לפני הכל. לכן, חשוב להקפיד ולוודא כי קבלן האינסטלציה אותו הינכם מעוניינים להעסיק רשום בפנקס הקבלנים ומוכר על ידי הרשויות בישראל, כך שתוכלו ליהנות מביטוח ואחריות על העבודה.

מוניטין – לקוחות עבר הם כרטיס הביקור הטוב ביותר של כל איש מקצוע, במיוחד כאשר מדובר בתחום הבנייה בכלל והאינסטלציה בפרט. אל תתביישו לבקש לקבל חוות דעת מלקוחות עבר של הקבלן בכדי להתרשם באופן אישי ולשמוע על השירות אותו סיפק הקבלן, רמת המקצועיות שלו והתוצאה הסופית.

התחייבות לעמידה בלוחות זמנים שנקבעו מראש – כל מי ששיפץ או בנה בית בעבר יודע כי לוח הזמנים שנקבע מראש הוא תנאי הכרחי להתקדמות בקצב הרצוי. במעמד בחירת קבלן האינסטלציה חשוב שתשימו דגש על העסקת איש מקצוע אשר מתחייב מראש לעמוד בזמנים מדויקים.

אמינות – בחרו באיש מקצוע אמין והגון, בעל יושרה מקצועית שייתן לכם את התחושה שאתם נמצאים בידיים טובות.

 

 מחפשים מומחה אינסטלציה? הגעתם למקום הנכון!

אני, אורן רדה, מומחה בתחום האינסטלציה, בעל ותק וניסיון של מעל ל-20 שנה בתחום, מזמין אתכם ליצור קשר ולהצעיד את הפרויקט שלכם קדימה.

בין אם הינכם זקוקים לטיפול בבעיות אינסטלציה קטנות שהתעוררו באופן דחוף ובין אם אתם זקוקים לייעוץ ותכנון, אשמח לעמוד לשירותכם.

החברה מעסיקה את אנשי מקצוע הטובים בתחומם, בעלי ידע וניסיון רב, במטרה לטפל בכל בעיה שמתעוררת באופן הטוב ביותר.

אנו מגיעים לביצוע כל פרויקט מאובזרים בציוד המשוכלל ביותר במטרה לקבל את התוצאה הטובה ביותר תוך הרס מינימלי ובזמן הקצר ביותר.

בין לקוחותינו נמנים אלפי לקוחות פרטיים ולקוחות מהמגזר העסקי מדי שנה, לצד לקוחות חוזרים מרוצים.

הזמן והכסף שלכם יקרים לכן חשוב שתבחרו את איש המקצוע הטוב ביותר, אשר יוכל לייצר לכם חסכון משמעותי במשאבים ועלויות. אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני והצעת מחיר ללא התחייבות.

אורן,

צרו איתי קשר בטלפון:

072-392-6556

 

תכנים קשורים:

התקנת תשתיות מים וביוב

התקנת מרכזיית מים / חנוכיית מים

קורס אינסטלציה – איפה ללמוד ואיך לבחור

חידוש מערכות ביוב ללא חפירה

קבלן ביוב: הפתרון לבעיות אינסטלציה מורכבות

התקשרו עכשיו ואבוא לעזור