התקשרו עכשיו ואבוא לעזור
דף הבית   »   החלפת גוף חימום בדוד

החלפת גוף חימום בדוד

גוף החימום בדוד, הוא שגורם לחימום המים. כאשר גוף החימום מקולקל, יש צורך להחליף את גוף החימום המקולקל, בגוף חדש. איך מתמחרים החלפת גוף חימום? מחיר- יהיה תלוי בסוג הדוד.

 

אילו סוגי דודי חימום מים, אנו מכירים?

אנו מכירים 2 סוגי דודי מים: דוד שמש, ודוד חשמלי.

דוד חשמלי: כל פעולת הדוד החשמלי, מתבססת על חשמל. כאשר מדליקים את המתג של הדוד- הדוד פועל, ומחמם את המים. לפעמים, הדוד החשמלי, יהיה בתוך הבית.

דוד שמש: בדוד שמש, השמש מפעילה את גוף החימום בדוד. לדוד יש לוחות סולאריים, והם קולטים את קרני השמש, המפעילים את גוף החימום בדוד. דוד השמש, ממוקם על הגג.

 

כיצד בנוי דוד החימום? לדוד החימום יש תחתית מברזל, ומעליה מורכב גוף החימום ותרמוסטט.

 

איך יודעים שגוף החימום בדוד התקלקל?

כאשר מדליקים את הדוד החשמלי הרגיל, או כאשר יש יום שמש יפה, ועדיין המים קרים, סימן שגף החימום בדוד מקולקל. הפתרון: החלפת גוף חימום בדוד. העבודה, תתבצע על ידי טכנאי מקצועי של החברה. למשל: אם הדוד בבית הוא של חברת אמקור, אזי, האחראים של החלפת גוף חימום – אמקור.

פרוצדורה זו, של החלפת גוף החימום בדוד, מתבצעת בכל דודי החימום. אין זה משנה, מהו סוג הדוד, והיכן הוא ממוקם בארץ. הליך החלפת גוף החימום בדוד בתל אביב, יהיה זהה להליך החלפת גוף חימום בהרצליה. תיקון הדוד בחלק מהמקרים מתבצע בפועל על ידי החלפת הגוף המחמם את המים.

 

איך קובעים את עלות החלפת גוף החימום?

החלפת גוף חימום מחירון – נקבע לפי סוג הדוד. למשל: מחיר החלפת גוף החימום בדוד הביתי, לא יהיה כמו מחיר החלפת הגוף בדוד שמש. גם לתנוחה של הדוד יש השלכה על המחיר: מחיר החלפת חימום בגוף שוכב, שונה ממחיר החלפת גוף חימום בדוד עומד.

 

אילו רכיבים מחליפים בגוף החימום של הדוד? המחיר, נקבע גם לפי הרכיבים. למשל: החלפת גוף חימום ותרמוסטט, מחיר שונה ממחיר החלפה, ללא פלאנג.

 

לסיכום:

כאשר מתקלקל גוף החימום של דוד המים הביתי או דוד השמש, יש להזמין טכנאי. לרוב, הטכנאי, יחליף את גוף החימום בדוד. מחיר העבודה, יקבע לפי סוג הדוד, התנוחה, והאם מחליפים את כל דוד החימום, או רק חלקים ממנו.

 

לכל שאלה צרו איתי קשר: 072-392-6556 אורן רדה

 

עוד מידע באותו נושא:

החלפת דוד שמש – מידע מקיף

יצאת צדיק דודי שמש 24/7

התקשרו עכשיו ואבוא לעזור