התקשרו עכשיו ואבוא לעזור
דף הבית   »   חמש סיבות שאתם צריכים אינסטלטור ולא ידעתם

חמש סיבות שאתם צריכים אינסטלטור ולא ידעתם

מים שקטים חודרים עמוק – זהו משפט ידוע ביותר, אך כאשר מדובר בתשתיות מים וביוב בבית – המשמעת עשויה להשתנות ולהפוך לבוגדנית ביותר, בעיקר אם רואים את המים השקטים בתור התוצאה של הנזילה שמצטברת לה לאט לאט בנקודות בלתי צפויות ברחבי הבית. לפניכם חמישה תסמינים שמעידים על כך שזה הזמן להזמין אינסטלטור בחולון וכמה שיותר מהר.

חמש סיבות שאתם צריכים אינסטלטור ולא ידעתם

רטיבות בקיר

אחד התסמינים הבולטים ביותר לכך שיש בעיית נזילה בבית, זה ללא ספק הופעת רטיבות בקיר – זה אומר שמאחורי הקיר החלו להצטבר מים שמצדים גורמים להתפוררות הדרגתית של הקיר, וללא טיפול מיידי, עשוי להיגרם נזק בלתי הפיך לתשתיות הכלליות של הבית.

נזילה בברז

רבים נוטים להמעיט בחומרתה של נזילה בברז – משום שמדובר שמשהו שרואים לכאורה, ובסופו של יום מדובר בכמה טיפות, אך במצטבר מדובר בכמות נדיבה, ומעבר לעניין שמדובר בבזבוז מים יקרים, ההצטברות שלהם בנקודות שונות עשויה להביא לפגיעה בתשתיות, להפוך למקום התרבות עבור יתושים ומזיקים אחרים ובאופן כללי – להביא הרבה יותר נזק ממה שנראה במבט ראשון.

צינור מטפטף בחוץ

צינור מטפטף שנופלת ממנו טיפה אחת בשעה עתיד להפוך לאסון אמיתי תוך מספר שבועות, כך שמספיק שאתם רואים נזילה קטנה שכזאת על מנת להזמין אינסטלטור באופן מיידי על מנת לפתור את העניין כמה שיותר מהר.

עלייה לא מובנת בחשבון המים

לפעמים אתם לא רואים כל בעיה חיצונית במערכת המים והביוב שלכם, אך אין זה אומר שהכל בסדר. במידה ואתם רואים שינויים מפתיעים בחשבון המים שלכם, ואף אחד לא התחיל לעשות אמבטיות ארוכות או למלא בריכות ילדים בחצר – אז חשוב לבדוק את הסיבה לעלייה, ובמידה ומדובר בתופעה שאינה בשליטתכם, אישור של אינסטלטור חולון מומחה יכול לסייע לכם להקטין את חשבון המים. ובהתחשב בעובדה שחולון היא עיר יקרה מאוד לגור בה – מדובר בהקלה משמעותית.

עובש בנקודות שונות בבית

כמו רטיבות, גם עובש עשוי להיות סימן לכך שמשהו לא בסדר בבית – עובש לא מופיע ללא סיבה, גם אם מדובר  בחודשי החורף והבית שלכם ישן. למרות שעשויה להיות השפעה של הגורמים החיצוניים, כדאי מאוד לקרוא לאינסטלטור מקצועי שיבדוק שאין כל בעיה בתוך הבית. הדבר נעשה באמצעות מכשירי מדידה שונים שבודקים האם יש נזילות ואפילו יכולים לגלות מה הוא המקור שלה. הופעת עובש במקום מסוים לאו דווקא מעיד על כך שזה מקור הנזילה – ובדיוק לשם כך דרוש איש מקצוע.

התקשרו עכשיו ואבוא לעזור