התקשרו עכשיו ואבוא לעזור
דף הבית   »   הגברת לחץ מים

הגברת לחץ מים

אנחנו אוהבים כשדברים עובדים מהר ולפי הקצב שלנו – אפליקציות שרצות בקלות על המכשיר הסלולרי או התור ברשת המזון שפשוט מוכרח להסתיים בקרוב. כאשר מדובר בבית הפרטי שלנו, נושא המהירות הופך לקריטי. משום כך, אין דבר מרגיז יותר ממים אשר אינם עוברים בקלות בצינורות. כשזה קורה, אנו נאלצים לחכות במשך זמן רב עד שנוכל לשטוף את כל הכלים לאחר ארוחת הערב או להתקלח לפני השינה.

לא מוכרחים להתמודד עם זה לבד

לעתים זרימת מים אטים בברזים נגרמת בשל תקלות נקודתיות כמו שיבר סגור או פילטר של ברז שנסתם ושיש לנקותו. אך במקרים לא מעטים מדובר בבעיה גדולה יותר כמו סתימה בביוב. כשזה קורה, יש צורך לקרוא למקצוענים – האינסטלטורים. אנשי מקצוע אלה יכולים לבצע פעולות כמו פתיחת סתימות ביוב ולגאול אתם מההתמודדות היום יומית עם זרם מים בעייתי.

בוחרים את איש המקצוע

כאשר פונים לאינסטלטור, חשוב לבחור את האדם הנכון אשר יתאים למשימה מורכבת כמו תיקון בעיות בצנרת או פתיחת סתימות בתוך הביוב הבעייתי. שימו לב כי אינסטלטור מתחיל או בלתי מקצועי עלול לגרום לנזקים שקשה יהיה לתקן לאחר מכן, ולכן מומלץ לבחור באדם מיומן ומנוסה. כדי למצוא את האדם הנכון, כדאי להקדיש זמן ולבצע חיפוש אינטנסיבי בגוגל. תוכלו לקרוא את תגובותיהם של הגולשים שהזמינו שירותי אינסטלציה לפניכם ולראות על איזה אינסטלטור הם ממליצים. כמו כן, סביר להניח שאחד מבין חבריכם הטובים פנה לאינסטלטור אמין לפחות פעם אחת בחייו, והוא יוכל לספק לכם פרטים נוספים.

האינסטלטור שפותח את הסתימות

אם אתם גרים בבניין דירות משותף, רבים הם הסיכויים שתסבלו מתופעת ביוב שנסתם. זאת משום שבביוב עוברים חומרים רבים הגורמים לצינורות שלו להיסתם בסופו של דבר: שומנים, שאריות של מזון ומחומרים אורגניים, ניירות וחומרים נוספים. נוסף על כך, הביוב סובל מפגעים חיצוניים כמו שורשי עץ הננעצים בצינורות או גופות רקובות של מכרסמים שמצאו את מותם בביוב. פתיחת סתימות ביוב מתבצעת האינסטלטור, הפועל בכמה דרכים כדי לטפל בבעיה:

  • האינסטלטור מצלם את צינורות הביוב בעזרת מצלמה אופטית מיוחדת. המצלמה חושפת גם את הפגמים בצינורות.
  • לאחר מכן האינסטלטור מאבחן את הבעיה: האם מדובר בסתימה גדולה או בסתימה קטנה?
  • בסיום האבחון מתאימים את שיטת פתיחת הסתימות למקרה. אם מדובר בסתימה קטנה יחסית, משתמשים בפתיחת סתימה ידנית ועל הדרך מבצעים תיקונים קטנים לצינורות שנשחקו עם הזמן. מנגד, אם מדובר בסתימה גדולה, משתמשים האינסטלטורים לא פעם בביובית. זוהי משאית בעלת מנוע חזק ומיכל גדול שאליו נשאבת תכולת הביוב.

אם אתם מחפשים אינסטלטור אמין ומקצועי, אורן רדה הוא האינסטלטור שלכם. אז אם ריח רע עולה מן הביוב, אם יש צורך לבצע הגברת לחץ מים בשל סתימות חוזרות ונשנות, פנו לאינסטלטור המיומן ותיהנו משירות איכותי ואדיב.

התקשרו עכשיו ואבוא לעזור