התקשרו עכשיו ואבוא לעזור
דף הבית   »   אינסטלציה סניטרית מידע מקיף

אינסטלציה סניטרית מידע מקיף

אינסטלציה סניטרית היא התחום בענף האינסטלציה הנוגע לטיפול במערכת האינסטלציה הביתית. תחום זה כולל הן תיקונים, הן התקנות והן תחזוקה שוטפת של המערכת. התחום מתייחס הן למערכת המים והן למערכת הביוב, ובין הטיפולים שהוא כולל: פתיחת סתימות, איתור נזילות ודליפות, החלפה תיקון, תחזוקת ושיפוץ צנרת, החלפת ברזים, כיורים ואסלות, טיפולים שונים בביוב ועוד.

אינסטלציה סניטרית

האינסטלציה הסניטרית משרתת לקוחות פרטיים שזקוקים לתיקונים בבתיהם. היא כוללת כאמור קשת רחבה של תיקונים וטיפולים, מבעיות פשוטות ועד מורכבות. בגלל שמדובר במערכת ביתית, רבים מהאנשים, במיוחד בעלי רקע טכני, מניחים שהם יכולים לטפל עצמאית בבעיות אינסטלציה שנראות "פשוטות".

הדבר אינו מומלץ, מהסיבה שאין לדעת מהו מקור התקלות, ולעיתים בעיה שנראית פשוטה היא מורכבת הרבה יותר ממה שניתן לזהות בתחילה. בעל המקצוע שעליו לטפל בבעיות אלה הוא אינסטלטור מוסמך ומקצועי, שיכול לזהות מראש את מורכבות הבעיה, לאתר את המקור, לטפל מהר, ולמנוע מבעוד מועד החרפה של אותה בעיה.


הזמנת אינסטלטור מקצועי

אם בעבר מרבית הדירות ובתי המגורים היו דומים, וכך גם מערכות האינסטלציה הביתיות, כיום יש קשת רחבה של בתי מגורים – בתי קרקע, בתים נמוכים שמגיעים עד לגובה 4-5 קומות ובניינים גבוהים. כל בניה שכזאת מאופיינת בצנרת שונה לחלוטין הן בחומרים מהם עשויים הצינורות והן באופי הבניה שלה. לכן, כאשר יש צורך לטפל בבעיה מתחום האינסטלציה הסניטרית, חשוב להזמין אינסטלטור יצאת צדיק שמלבד ההיכרות שלו עם עולם האינסטלציה, הוא אוחז גם בידע מקצועי לגבי תשתיות ושיטות בניה.

מכיוון שהאינסטלציה הסניטרית היא תחום רחב היקף, ודאו כי האינסטלטור שתזמינו לטיפול בבעיה שלכם הוא בעל ניסיון וידע רב. אינסטלטורים מקצועיים מצוידים במכשור מקצועי מתאים שנשלף בעת הצורך לטיפול בבעיות. מכשור כזה יכול לסייע בתיקון מהיר ויעיל והן למנוע נזקים שעת העבודות.

טווח המחירים של טיפולים ותיקונים בתחום האינסטלציה הסניטרית הוא רחב, והוא נקבע על פי מספר פרמטרים: מספר שעות העבודה הנדרשות, סוג הבעיה ואופי הטיפול בה, והאם נדרשו אמצעי עזר מיוחדים לטיפול כמו מכשור מתקדם ומיוחד.

נדרשים לטיפול במערכת האינסטלציה הביתית? התקנה? טיפול בתקלה? תחזוקה? אורן רדה הוא אינסטלטור מוסמך, מומחה במערכת אינסטלציה ביתית, דור שני לאינסטלטורים, אשר עובד באזור תל אביב והמרכז.

רדה הוא בעל ניסיון וידע רב בטיפולים מכל תחומי האינסטלציה של מערכת המים והביוב הביתיים.

בין השירותים שהוא מתמחה בהם: טיפולים בצנרת מים, איתור נזילות, צילום קווי ביוב, החלפת צנרת ראשית, דודי שמש, שיפוץ חדר אמבטיה ושירותים ועוד.

רדה עובד עם ציוד ומכשור טכנולוגי מתקדם אשר מאפשר לו לטפל ביעילות רבה בכל בעיה קיימת הקשורה לצנרת, החל מבתי קרקע ועד לבתים רבי קומות.

רדה הוא בעל מקצוע שמציע שירות ברמה גבוהה ללקוח, מקצועי, אמין, וגובה מחירים הוגנים. אורן רדה זוכה לדירוג גבוה ברחבי הרשת והרשתות החברתיות, וניתן למצוא אינספור המלצות של לקוחותיו הרבים.

 

לכל שאלה מוזמנים להתייעץ עם אורן רדה.

טלפון: 072-392-6556

 

 

התקשרו עכשיו ואבוא לעזור