התקשרו עכשיו ואבוא לעזור
דף הבית   »   ספירלה לפתיחת סתימות

ספירלה לפתיחת סתימות

סתימה בצנרת היא אחת מבעיות האינסטלציה הנפוצות ביותר. סתימה נגרמת מהצטברות של אבנית או לכלוך בצנרת ומהשלכה של מגבונים לאסלה. סתימה באה לידי ביטוי בהצפה של מים מנקודת הניקוז באמבטיה, בכיור, בפתח ניקוז רצפתי או בצינור הניקוז שמכונה למכונת הכביסה. ישנן סתימות שניתן לפתוח לבד, אך קיימות סתימות מורכבות המצריכות הזמנת אינסטלטור. לאינסטלטורים מקצוענים ישנו ציוד מתקדם ומשוכלל כמו ספירלה לפתיחת סתימות המסייע בפתיחה של כל סוגי הסתימות, כולל סתימות קשות ועמוקות.

ספירלה לפתיחת סתימות

הכירו את הפיתרון: ספירלה חשמלית לפתיחת סתימות

אחת הדרכים הנפוצות לפתוח סתימה היא באמצעות ספירלה. זהו מוט פלדה קפיצי אותו מחדירים לתוך הצינור והוא משחרר את הסתימה. אלא שישנם מקרים בהם אין אפשרות להעביר את קפיץ הספירלה לתוך הצינור. במקרים כאלו, האינסטלטור יפתח את הסתימה באמצעות ספירלה חשמלית.

ספירלה חשמלית זהו מכשיר חשמלי עם קפיץ ארוך. בקצה המכשיר, אותו יש לחבר לחשמל, ישנו קרס קפיצי שעוזר בפתיחת סתימות מורכבות. האינסטלטור מחדיר את הספירלה החשמלית לתוך הצינור שבו ישנה סתימה. הספירלה מסתובבת במהירות וכך היא פותחת את הסתימה.

לספירלה החשמלית יש יתרונות רבים לעומת ספירלה רגילה. ראשית, הספירלה החשמלית פותחת את הסתימה במהירות רבה יותר וכך חוסכת זמן. ניתן לשלוט על הפעולה שלה ולכוון אותה באופן מדויק ביותר לתוך הצינור. הספירלה החשמלית כוללת ראשים מתחלפים, כך שניתן להתאים אותם לקוטר של כל צינור, לסוג הסתימה ולרמת הקושי שלה. יתרון נוסף של ספירלה חשמלית לעומת ספירלה רגילה הוא שהיא אינה מלכלכת. העבודה איתה נקייה מאוד והיא אינה גורמת נזק כלשהו למערכת הביוב.

 

מה העלות של פתיחת סתימות באמצעות ספירלה חשמלית?

המחיר של פתיחת סתימה רגילה הוא כמה מאות שקלים, כשהמחיר משתנה בהתאם למקור הסתימה ולשימוש בציוד. כאשר נעזרים בספירלה חשמלית, המחיר של העבודה צפוי להתייקר ב-100 עד 200 שקלים. בשל כך, חשוב לוודא עם האינסטלטור שאכן יש צורך להשתמש בספירלה חשמלית ושלא ניתן לבצע את העבודה עם ספירלה רגילה.

 

כיצד ניתן למנוע סתימות?

מומלץ מאוד למלא את הכיור פעם בחודשיים במים חמים ולהשתמש בפומפה. כך ניתן למנוע הצטברות שומנים הגורמים לסתימות. בנוסף, חשוב שבכל נקודת ניקוז (בכיור או באמבטיה) תהיה רשת על פתח הניקוז שתסנן את הלכלוך ותמנע ממנו להגיע לצנרת. טיפ נוסף הוא להימנע מהשלכה של מגבונים לתוך האסלה. המגבונים, בניגוד לנייר טואלט, אינם מתכלים ולכן עלולים לסתום את הצנרת. כמו כן, יש להימנע מהשלכה של שאריות שמן לבישול לכיור המטבח. השומנים מתחברים ללכלוך ועלולים לגרום לסתימות מורכבות.

לאינסטלטור אורן רדה ישנו ציוד מתקדם ביותר לצורך פתיחת סתימות בצנרת ולבעיות בצנרת כגון ספירלה חשמלית.

אז אם אתם זקוקים לשירותי פתיחת סתימות באמצעות ספירלה, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ואנו נשמח להעניק לכם שירות אמין, מקצועי ומהיר.

 

אורן רדה,

אינסטלטור עם מוניטין של מעל 20 שנה.

טלפון: 072-392-6556

 

 

עוד בנושא פתיחת סתימות:

פתיחת סתימה במקלחת

פתיחת סתימה באסלה – פתיחת סתימה בשירותים

התקשרו עכשיו ואבוא לעזור