התקשרו עכשיו ואבוא לעזור
דף הבית   »   איך לבחור אינסטלטור מומלץ בתל אביב והסביבה

איך לבחור אינסטלטור מומלץ בתל אביב והסביבה

כאשר עולה הצורך להזמין אינסטלטור הביתה, לרוב הבית בעיצומו של מקרה חירון – פיצוץ בצינור, דליפה, סתימה, ושלל בעיות צנרת שפוגעות באיכות החיים, ועלולות לגרום להרס המבנה בדירה ובבתי השכנים הסמוכים, להוביל לעובש, התקלפויות, התפוררות ועוד. ישנן גם קריאות מתוכננות לאינסטלטור כמו בשיפוצים ותיקונים שונים.

אין ספק כי אינסטלטור הוא בעל מקצוע חיוני במיוחד. ייתכן וזאת הסיבה שבגללה קיימת בענף שרלטנות עם עובדים לא מקצועיים או בעלי מקצוע לא אמינים, שהופכים תיקון קטן של ברז למסחטה של מאות ואלפי שקלים.
לכן, בבואנו לבחור אינסטלטור מומלץ חשוב לבחור בעל מקצוע מקצועי, ישר, שגובה מחירים הוגנים.


 

כיצד נדע שאנחנו בוחרים אינסטלטור טוב ומומלץ?

כדאי לשאול חברים ומכרים האם הם מכירים וממליצים על אינסטלטור יצאת צדיק שעשה אצלם עבודה טובה. רצוי כמובן להיוועץ בחברים מאותו אזור מגורים ולא מעיר מרוחקת, מכיוון שבמרבית המקרים חשובה זמינות ההגעה של בעל המקצוע.

טיפ נוסף הוא לחפש בעל מקצוע עם המלצות רבות. כיום בעידן ברשתות החברתיות, ובראשן הפייסבוק, קל להתרשם מעמודים עסקיים של בעלי מקצוע ולבחון המלצות. חפשו כאלה שקיבלו המלצות גלויות רבות של אנשים אמיתיים ולא של פרופילים פיקטיביים. קיראו את סיפורי הלקוחות המפורטים, שיעניקו לכם מידע נוסף על האדם שאתם עומדים להזמין לביתכם ועל מקצועיותו.

כאשר מצאתם בעל מקצוע שעונה על דרישותכם, ודאו שהוא זמין לתקן לכם את התקלה בזמן סביר. בעיות צנרת רבות מחייבות זמן טיפול מהיר ויעיל ללא המתנה.

שיחת הטלפון לבעל המקצוע תספק לכם מידע מועיל. האם האדם מעבר לקו נעים ושירותי? כאשר תשוחחו עם האינסטלטור ותספרו לו על הבעיה, שימו לב כיצד מתנהלת השיחה. האם הוא שואל שאלות ענייניות או מספק מידע המעיד על מקצועיות והבנה של הבעיה? אם כן, יש להניח שהגעתם לבעל מקצוע טוב.

וודאו כי האינסטלטור עמו יצרתם קשר גובה מחירים ריאליים וסבירים לתחום. גביית מחירים מופקעת על שירותים סטנדרטיים מעידה על אי הגינות. מחירים לדוגמה: ביקור – עד 200 שקלים. טיפול בסתימת כיור – עד 300 שקלים.

ראו עוד – מחירון אינסטלציה.

וותק הוא נתון מעניין שלרוב מעיד על ניסיון רב ומקצועיות. בררו מול האינסטלטור על ניסיונו.

 

מקצועיות, שירות והגינות

אורן רדה, דור שני לאינסטלטורים, עובד באזור תל אביב והמרכז. החֵברה שלו, שהוקמה לפני 30 שנה, מתמחה בטיפול בכל בעיות האינסטלציה, לרבות צנרת מים, איתור נזילות, שיקום קווי ביוב, צילום קווי ביוב, החלפת צנרת ראשית, דודי שמש, שיפוץ חדרי אמבטיה ושירותים ועוד. העבודה מתבצעת עם ציוד מתקדם השייך לקדמת הטכנולוגיה.

החברה של רדה לשירותי אינסטלציה דוגלת במחויבות עבור הלקוח למקצועיות, רמת שירות גבוהה והגינות במחיר. ואכן, בשיטוט ברשתות החברתיות מתגלות  עשרות המלצות גורפות על עבודתו של רדה. לצידן, צילומים עם לקוחות מרוצים רבים המחייכים לצידו, בהם גם ידוענים.

"אורן הגיע לפני הזמן והיה מעולה. העבודה הייתה מורכבת, אבל הוא לקח את המחיר ההוגן אותו אמר לי מראש, וגם נתן אחריות", כתב יניב מתל אביב.

"אתה לא צדיק, אתה כל ה'ל"ו'… ממנה אותך על כל הצינורות בביתי, בפנים ובחוץ. היה לי ברוך ומבורך… ההיענות המהירה, סבר הפנים, והנעימות", הודה לו יהורם גאון.

 

מוזמנים ליצור איתי קשר לכל שאלה והתייעצות:

072-392-6556

 

התקשרו עכשיו ואבוא לעזור