התקשרו עכשיו ואבוא לעזור
דף הבית   »   ביובית בהרצליה יצאת צדיק

ביובית בהרצליה יצאת צדיק

מערכת הביוב היא מערכת מורכבת ומסועפת, ולא אחת מתרחשות בה תקלות ובעיות שונות כמו סתימות והצפות. לעיתים מדובר בבעיות קלות שניתן לפתור באמצעות ציוד סטנדרטי לפתיחת סתימות, אך לא תמיד זה המצב. כאשר לקוחותינו מאזור הרצליה והסביבה מתמודדים עם סתימה קשה ומסובכת, עולה הצורך להזמין שירותי ביובית בהרצליה.

ביובית בהרצליה

מהי ביובית?
הביובית היא מעין משאית עוצמתית, שבאזור המטען שלה ישנו ציוד המיועד לטיפול בתקלות במערכת הביוב. הביובית כוללת מערכת שאיבה המורכבת ממנוע, צינורות שאיבה, ווסתי לחץ, מיכל אגירת החומר הנשאב ומשאבת ואקום חזקה. תפקידה של מערכת השאיבה הוא לשאוב את הביוב, לשאוב הצפות, לשאוב מפרידי שומנים ולשאוב בורות שמן. בנוסף לכך, קיימות ביוביות נמוכות המותקנות על גבי רכב מסחרי או נגרר. ביוביות אלו מסוגלות להיכנס למקומות נמוכים כמו מקלטים וחניונים, וכך לתת מענקה גם לבעיות המופיעות במקומות מאתגרים כאלו.

לצד מערכת השאיבה, הביובית כוללת גם מערכת להפקת לחץ מים גבוה שמורכבת ממשאבת לחץ בעוצמה גבוהה, מיכל לאגירת מים נקיים, מנוע, צינורות לחץ, דיזות המשמשות לשטיפת קווי ביוב ועוד. מערכת זו מיועדת לניקוי שורשים בביוב, לפתיחת סתימה ביוב, לשטיפת מרזבים, לשטיפת קווי ניקוז ולשימושים רבים אחרים.

אילו ציוד נוסף כוללת הביובית?

ביובית בהרצליה נושאת על גביה ציוד מתקדם וחדשני במיוחד, כגון מצלמות ביוב לצורך צילום קווי ביוב המשמשות לאבחון מדויק של בעיות ביוב המסייע למציאת הטיפול המתאים, מצלמות תרמיות לצורך איתור נזילות, שעוני לחץ למטרת בדיקת לחץ מים בצנרת ובלונים לבדיקות לחץ המשמשים לאיתור נזילות, רובוטים המסייעים לבצע מגוון עבודות כמו ניסור בטון בביוב, צילום קווי ביוב וחיתוך שורשים בביוב וכלי חפירה המשמשים לתיקון קווי ביוב הנמצאים עמוק באדמה.

מתי יש צורך להזמין שירותי ביובית בהרצליה?

הזמנת שירותי ביובית נפוצה בעיקר כאשר מתרחשת סתימה במערכת הביוב, בשל הצטברות של מגבונים, לכלוך, שומנים, שאריות מזון או חומרים אחרים הסותמים את המערכת.
יחד עם זאת, עדיף לא לחכות למצב שצריך להזמין אינסטלטור חירום בעקבות היווצרות סתימה לצורך טיפול בהצפה. מומלץ להקדים תרופה למכה ולהזמין שירותי ביובית לצורך תחזוקה שוטפת של מערכת הביוב. כך תוכלו למנוע תקלות ובעיות שונות מבעוד מועד.

 

מהי העלות של שירותי ביובית?

המחיר של הזמנת שירותי ביובית בהרצליה מתחיל מ-600 שקלים, כשהעלות משתנה בהתאם למורכבות העבודה, המרחק בין חניית הביובית לבור הביוב, גודל הביוב אותו יש לשאוב, והאם מדובר במצב חירום המצריך מתן שירותים בשבתות וחגים או בשעות הלילה המאוחרות.

אז אם אתם זקוקים לשירותי ביובית בהרצליה, אתם מוזמנים לפנות אלי – לאינסטלטור אורן רדה.

לאורן שפע של ניסיון בשאיבת ביוב ופתיחת סתימות מכל הסוגים.

אורן והצוות המיומן שלו יגיע אליכם במהירות ויבצע עבודה יסודית לשביעות רצונכם.

אנו זמינים בכל שעות היממה, מציעים אחריות מלאה ומעניקים את כל שירותי הביובית תחת קורת גג אחת ובמחירים הוגנים לכל נפש.

 

דברו איתי,

אורן רדה

072-392-6556

 

תכנים קשורים לנושא

כל מה שרציתם לדעת על משאבות ביוב

ביובית בתל אביב: שירותי שאיבת ביוב בתל אביב

התקשרו עכשיו ואבוא לעזור