התקשרו עכשיו ואבוא לעזור
דף הבית   »   ביובית בתל אביב: שירותי שאיבת ביוב בתל אביב

ביובית בתל אביב: שירותי שאיבת ביוב בתל אביב

אם אתם גרים בתל אביב, אתם כנראה מכירים את העיר על מגוון צדדיה: הבניינים החדשים והיפים, המופעים, החברים, מקומות הבילוי והמסעדות המגוונות – ויחד איתם, באופן בלתי נמנע, את צדדיה העמוסים והישנים של העיר: הריחות, הבניינים העתיקים, התשתיות הישנות וכמובן, הפקקים. התוצאה היא עיר בה אתם עשויים מצד אחד לקום וללכת לעבודה בראש גורד שחקים נוצץ, ומצד שני להגיע בערב הביתה ולגלות שיש סתימה בביוב שתצריך שירותי שאיבת ביוב בתל אביב באופן דחוף, או שחסמו את הרחוב שלכם בשל הפגנה. כן, אלו החיים… וגם בעיות ביוב צריך לפתור. הפתרון – ביובית בתל אביב! כאן הביובית נכנסת לתמונה.

ביובית בתל אביב - שאיבת ביוב

מהי ביובית?

הביובית היא משאית מכלית בעלת מנוע חזק ומגנון שאיבת נוזלים מתקדם: היא יכולה להגיע כמעט לכל מקום, להתחבר בעזרת צינור ארוך לכל מערכת ביוב ולבצע מגוון פעולות, משאיבת הנוזלים שנמצאים בבורות או בצינורות, דרך התזת נוזלים בלחץ גבוה כדי לפרוץ מחסומים ועד הכנסת ציוד מתוחכם לצילום קווי הביוב ולתיקון.

הנוזלים שהביובית שואבת מועברים למכלית המשאית והיא מעבירה אותם לאחד מאתרי מחזור הביוב או הפסולת המוקצים למטרה זו בארץ.

יתרונות הביובית טמונים בכך שהיא בעלת משאבה ומדחסת מים מסיביות וחזקות בהרבה מאשר משאבות ביתיות, ולכן היא מסוגלת לטפל בתקלות ביוב בסדרי גודל שונים לחלוטין.

בנוסף, שירותי ביובית כוללים את שירות פינוי הפסולת שנשאבה לאתר פסולת ייעודי, וכך לא תצטרכו לדאוג לניקיון האזור לאחר תיקון התקלה.

 

מתי מזמינים ביובית?

 • סתימות: הביוב שלכם עולה על גדותיו? המים לא יורדים בצינורות? חלקים בקיר החלו לעלות עובש? כנראה שיש לכם סתימה במערכת הצינורות של הבית בתל אביב. במקרה כזה יש להבין מהו סדר הגודל של הסתימה: אם היא חוזרת מספר פעמים גם לאחר שקראתם לאינסטלטור, ואם היא לא נפתרת לאחר הוצאת פסולת מחלקים שונים של הצינור – ובור הביוב ממשיך לעלות על גדותיו – כנראה שהפסולת נמצאת במספר נקודות בצינור או שבור הביוב סתום ולכן יש צורך בשירות ביובית בתל אביב. כך יתבצע ניקוי מלא של מערכת הביוב בדירה ויימנעו סתימות חדשות.

 

 • הצפות: זה לא משנה ממה נגרמה ההצפה: חורף גשום, סתימה בתשתיות הבית או פיצוץ בצינור – בכל מקרה של הצפה ניתן ורצוי להיעזר בשירותי ביובית בתל אביב כדי למנוע נזקים גדולים. הצפה שאינה מטופלת בזמן עלולה ליצור בעיות משמעותיות שכוללות נזקים לרצפת הבית ולקירות הבית, נזקים לריהוט, נזקים לתשתיות הרחוב ואף פגיעה בנפש מה שיוביל לצורך להזמין מומחה לשיקום נזקי מים. לצערנו תל אביב ידועה בתור אחת מן הערים בעלות התשתיות הישנות בארץ וככזו מתרחשים בה אירועי הצפות רבים מדי שנה. עדיף לקרוא לביובית במהירות ולפתור את הבעיה בבת אחת מאשר להמתין עד שהרצפה תתחיל לשקוע ולהיווכח לאחר מעשה שנוצרו נזקים גדולים לרכוש. הביובית תבצע שאיבת מים מהירה ואפקטיבית.

 

 • שאיבת ביוב ושטיפת ביוב בתל אביב: אם קווי הביוב בבית שלכם מדיפים ריח לא נעים באופן קבוע, או שבור ביוב מראה סימנים של סתימה, הגיע הזמן לקרוא לביובית כדי לבצע שאיבת ביוב מקיפה. שאיבת ביוב כזו תסייע לכם להיפטר מכל טיפת פסולת שנתקעה במערכת הביוב וכך תאפשר לנוזלים לזרום בקלות בלי להיתקע ולייצר ריח רע ונזקים ארוכי טווח בבית.

 

 • ניקוי שורשים: מערכות צינורות רבות נחסמות בשל שורשי צמחים שגדלים בתוך הצינורות וסביבם. כדי להיפטר מהשורשים ולמנוע מהם לסתום את הביוב יש להיעזר בשירותי ביובית יחד עם שירותי חיתוך שורשים. בעזרת לחץ מים גבוה הביובית תחתוך את השורשים שנמצאים בצינור ולאחר מכן תפעיל פונקציית שאיבה עוצמתית כדי לאסוף את המים והפסולת שנמצאים בצינור ולהשאיר אותו ריק ונקי.

 

במידה ואתם נמצאים באזור נמוך אליו הביובית הרגילה לא תוכל להיכנס, תעמוד לרשותכם משאית ביובית נמוכה או משאית צרה עם ביובית ייעודית לצורך זה, שיוכלו לבצע עבודות שאיבת מים בתל-אביב גם ברחובות הצרים ובחניונים נמוכים במיוחד שנפוצים בעיר.

 

מה צריך לחפש בחברת ביובית ולמה?

 • מענה בזמן שיא: כאשר מתרחשת תקלה בביוב או הצפה בדירה בתל אביב, יש צורך במענה מיידי כדי להצליח להתגבר על הבעיה לפני שהיא תגרום לבעיות נוספות. אם נשאיר את ההצפה קיימת במשך שעות אנו מסתכנים בפגיעה ברכוש ובנפש, כמו גם בנזקים לדירות סמוכות ובתשתיות ציבוריות. קראו במהירות לחברה שתגיע בזמן המתנה אפסי, תכיר בחשיבות התיקון המהיר ותסייע לכם בלי להתמהמה כדי למזער את השפעות התקלה.

 

 • בלי קיצורי דרך: חשוב לבחור בחברת ביובית מקצועית במיוחד לביצוע עבודת שאיבת ביוב בתל אביב. אם לא מדובר בחברה מקצועית עלולות להיווצר מגוון בעיות כתוצאה משימוש לא נכון בביובית: פגיעה בדפנות הצינורות, פתרון חלקי בלבד של הסתימה או פגיעה בקירות הבית. בחרו בחברת ביובית מקצועית בעלת מוניטין רב שנים בתחום וקבלו את הפתרון האופטימלי לבעיית הביוב שנוצרה.

 

 • מרחק נוח בתל אביב: כאשר מתרחש מקרה חירום בצנרת הבית או הרחוב יש לקרוא במהירות לשירותי אינסטלציה או ביובית. כדי שחברת הביובית תצליח להגיע במהירות הנחוצה כדאי לבחור בשירותי ביובית תל אביב לתיקון התקלה.

 

 • 24 שעות: תקלות ביוב והצפות לא מתחשבות בזמנים בהם נוח לכם לטפל בהן, ולכן תזדקקו לשירותי ביובית במקרים רבים גם בזמנים לא קונבנציונליים כגון אמצע הלילה או סופי שבוע. במקרים כאלו תצטרכו שירותי ביובית בתל אביב 24 שעות ולכן כדאי לבחור בחברה שלא תהסס להעניק לכם שירות גם בזמנים כאלו.

 

 • מחיר: אין סיבה לקרוע את הכיס על שירותי ביובית. קיימות חברות רבות בשוק שאיבת הביוב בתל אביב, ורבות מהן יגבו מחיר גבוה על השירות. נשמח להעניק לכם שירות ביובית בתל אביב במחיר אטרקטיבי, נגיש גם לכיסם של סטודנטים בתל אביב וגם לזוגות צעירים ומשפחות.

 

 • אחריות על העבודה: אל תיקחו שירותי ביוב שלא הבטיחו לכם אחריות על העבודה! חברות רבות ינסו לפתור את הבעיה בלי לספק עליה אחריות כדי לא לשאת בתוצאות של טיפול לקוי בבעיה. כדי שתוכלו להיות שקטים ולדעת שהבעיה תוקנה לטווח של שנים רבות, בחרו בחברה שלא מהססת להעניק לכם אחריות ולחזור שנית לתיקון תקלות חוזרות.

 

 • גם איתור וגם ביצוע במקום אחד: העדיפו חברת ביובית בעלת אנשי מקצוע מנוסים, אינסטלטור יצאת צדיק וציוד חדיש, שמסוגלת גם לאבחן את הבעיה באופן מדויק, גם לבצע פינוי של מערכת הביוב בעזרת ביובית וגם לתקן את הגורם לתקלה או להצפה לאחר השאיבה. הגורמים להצפה יהיו לרוב פיצוצי צינורות או סתימות וסדקים במערכת הביוב, ורצוי לתקן את הבעיות האלו יחד עם שירות השאיבה של הביובית.

 

מחירי שאיבת ביוב בתל-אביב:

רוב שירותי הביובית בתל אביב, מאת חברות אטרקטיביות ומנוסות בשוק, ינועו בין טווח של 500 שקלים עד 1500 שח לביקור.

במה המחיר תלוי?

 • מחיר השירות הבסיסי, שאיבת מערכת ביוב, ינוע בין 500 ש"ח ל-800 ש"ח.
 • צילום מערכת הביוב יוסיף סכום נוסף לעלות הבסיסית.
 • טיפול בבעיית שורשים בביוב תגביה את המחיר והסכום הכולל יעלה בין 800 ל-1100 ש"ח.
 • המחיר הבסיסי לשירות ביובית נמוכה הוא 600 ש"ח עד 800 ש"ח.
 • אם יש צורך בשאיבה של יותר מקוב מים או ביוב יתווספו כמה מאות שקלים לסכום הכולל.
 • אם תזדקקו לשירות הביובית בזמנים חריגים כגון שעות הלילה הקטנות או סופי שבוע וחגים, יתווסף לתשלום מחיר שעות חריגות.
 • במידה וביחד עם שירות הביובית תרצו גם לבצע תיקון למערכת הביוב, יתווסף למחיר סכום לביצוע התיקון.
 • במידה וקיים במערכת הביוב עומס גדול של פסולת יתכן ותצטרכו לשלם מעט יותר על שירות הביובית מאחר ומאמץ השאיבה יוכפל.

 

בהצלחה רבה בביצוע שאיבת ביוב בתל אביב, נשמח לעזור לכם עם שירותי ביובית מקצועיים ומנוסים!

אורן רדה – 072-392-6556

 

תכנים קשורים לנושא:

כל מה שרציתם לדעת על משאבות ביוב

ביובית בהרצליה יצאת צדיק

התקשרו עכשיו ואבוא לעזור