התקשרו עכשיו ואבוא לעזור
דף הבית   »   איתור נזילה בעזרת מכשיר מתקדם

איתור נזילה בעזרת מכשיר מתקדם

נזילות יכולות להוות מטרד ומפגע סביבתי ובריאותי. הן מתבטאות לא פעם בריקבון הנראה על הקירות הלבנים ופוגע באסתטיקה של הדירה ובריח בלתי נעים המפריע לתפקוד השוטף בבית ולעתים אף לשינה בלילה. כשיש חשד לנזילות יש צורך לקרוא לאינסטלטור בהתאם לאזור המגורים שבו אתם נמצאים. אם אתם גרים בערי המרכז, כדאי לחפש אינסטלטור בגבעתיים או בתל אביב.

איתור נזילה בעזרת מכשיר מתקדם

איתור נזילה בעזרת מכשיר מתקדם

 סוגי המכשירים המתקדמים

קיימים סוגים שונים של מכשירים מתקדמים שנועדו לאתר נזילות. נזכיר כמה מהם:

  • מצלמה תרמית – זוהי מצלמה השולחת גלים אינפרה אדומים דרך הקירות כדי לאתר את הנזילה הקיימת. שיטה זו אמינה ומדויקת ומאפשרת לאינסטלטור למצוא את מקור הדליפה ולטפל בה. המצלמה מציגה בעזרת צבעים שונים את מידת הקור או החום, להצביע על מקור הנזילה כך שהאינסטלטור יוכל לבצע קידוח בקיר רק במקום הספציפי הדורש תיקון.
  • שימוש בגלאי נזילות – גלאי מתוחכם זה עוזר לגלות נזילות צנרת. הגלאי כולל שני חיישנים – את החיישן הראשון מציבים בתחילת הצנרת ואת החיישן השני בסופה. החיישנים אוספים נתונים על הצנרת, כגון מספר נקודות המים או החומר שממנו היא עשויה, ולפי הנתונים ניתן לגלות את הנזילה.
  • בדיקה אקוסטית – ניתן לאתר בעיות בצנרת באמצעות שימוש בחוש השמיעה. בעזרת שימוש במערכת אקוסטית מתקדמת מאתר האינסטלטור את הנזילה בהתאם לעצמת הטפטוף שהוא שומע.
  • איתור באמצעות גז – בעזרת שימוש בגז ידידותי לסביבה ניתן לאתר את מקום הנזילה בצנרת, תוך הבחנה בשינוי בעוצמת התפרצויות הגז בנקודה מסוימת בהשוואה לנקודות אחרות.

באיזו שיטה לבחור

לכל מכשיר מתקדם יש את היתרונות שלו. השימוש במכשיר זה או אחר תלוי במידת מיומנותו של איש המקצוע. ישנם מכשירים המצריכים ידע בקריאת גרפים כמו מערכת לאיתור נזילות בעזרת גז ידידותי, אחרים דורשים מיומנות בקריאת נתונים – כדוגמת גלאי נזילות. שיטה אחת תהיה יעילה על פני האחרת באזורים מסוימים. כך למשל, איתור נזילות בעיר רועשת יהיה יעיל יותר אם המומחה ישתמש במצלמה תרמית ולא במערכת אקוסטית. אם אתם מזמינים אינסטלטור בגבעתיים בקשו ממנו לקבל מידע על סוגי המכשירים המתקדמים ושאלו אותו לגבי המכשור שבו הוא משתמש. תוכלו לגלות עולם ומלואו של מכשירים מתקדמים שחוסכים מאנשי מקצוע קדיחות מיותרות. כמו כן, תוכלו גם להזמין אינסטלטור ברמת גן במיוחד עבור התושבים המקומיים.

מחפשים אינסטלטור בתל אביב אמין ואיכותי? הגעתם למקום הנכון!

צלצלו אלינו עכשיו: 052-2923939

התקשרו עכשיו ואבוא לעזור